DOLUNAY YAZILARI

KRALLAR,KRALİÇELER VE TAHTLARI

GEÇÇEK Mİ 🙂

ASLAN DOLUNAYI AN HARİTASI

ASLAN DOLUNAYI

Gökyüzünde taşlar yerinden mi oynuyor? Oyunu, eğlenceyi, sahneyi, çocukları, aşkı temsil eden Aslan Burcunda gerçekleşecek dolunay bakalım bizlere neler diyor? Haydi birlikte anlamaya çalışalım, sevgili meraklı kuşlar 🙂

Dolunay Türkiye saatiyle 19:56 da 27° 59’ Aslan burcunda gerçekleşecek. Adım adım gidelim, öncelikle bu dereceler bizi nereye götürür? 19 Kasım 2021’de gerçekleşen, Boğa burcundaki Algol sabit yıldız etkili Ay Tutulmasına. (hatırlamak için burayı tıklayabilirsin) Peki neden? Ay; tam buraya zorlayıcı açı yapmakta. Ay düğümlerimiz artık Boğa & Akrep aksında ve gökyüzündeki Aslan Dolunayı bu düğümlere de gerilimli bir açıda. Ay Tutulmasını çok konuştuk ve ayak seslerini duyduğumuz şeylerin, içinde bulduk kendimizi. Yavaş yavaş kavramaya başladık. İlerleyen zamanlarda daha netleşecek, neler deneyimleyeceğimizi gördükçe sonuca varmak kolaylaşacak. Enerji krizi, maddi değerlerimiz, neye sahip olduğumuz ya da olmadığımız, elimizdekilerin kıymetini bilmek… Bu kavramlar daha öncelikli hayatımızda.

Aslan burcu sahnedeyken magazinden bahsetmesek olur mu? Olmaazz…

TARKAN DOĞUM HARİTASI

Bu Aslan Dolunayı bir ünlü sanatçıyı da gündeme taşıyacak. Mega Star Tarkan tabi ki. Dolunay derecesi natal haritasının tam üzerinde. “GEÇÇEK” adlı şarkısı 17 Şubat tarihinde çıkacak ve bu bir tesadüf değil, bence. Venüs ve Mars kavuşumu 5. evinde yani sahnesinde, Kad ile neredeyse kavuşumda bu ona gitmesi gereken yolda doğru adımlar atacağını söylüyor, olabilir. Sanat hayatında bir dönüm noktası olabilir. Dolunay, Spica yıldızının etkisindeki Terazi Güneşine olumlu açı yapıyor. Bu olay çok konuşulabilir.

Dönelim bize; an haritasında Başak Burcu yükseliyor, yöneticisi Merkür Kova’ya henüz geçti. Toprak, toprak ürünleri, sağlık sektörü, bu alanlarda yapılacak yeni reformlar, toplu hak arayışları, örgütlenmeler, hizmet sektörünün gündeme gelmesi, doktorların ve öğretmenlerin hakları. İşçilerin daha fazla ses yükseltmesi. Anayasa ve hukuk konularıyla ilgili gelişmeler ve düzenlemeler.

Dolunay kapalı bir evde gerçekleşiyor. Kendimizi kapana kısılmış hissettiğimiz, gizli alanlar, hapishaneler, kadersel döngünün hakim olduğu yerleri temsil eder. Dolunay Regulus Kraliyet yıldızla kavuşum halinde, bir sonlanma getirebilir. Kraliyet yıldızları ödülü verir ama bedelini ister. Regulus; kibirli olmayacaksın, öfkene yenik düşmeyeceksin, bencil davranmayacaksın, der. Eğer bunları yaparsan sana parlak bir hayat ve Kralın tahtını verir. Adhafera sabit yıldızı ise; bir Kral ya da Kraliçe’nin sahneden çekilebileceğini, tahttan inebileceğini anlatıyor olabilir. Bu dönemde yalan, iftira, dedikodu ve arkadan iş çevirme fena sonuçlar verir. Doğruluk ve dürüstlük isteniyor, bizden. Alphard sabit yıldızı ise bize zehirlenmelere dikkat diyor. İlişkilerde zehirli söylemlere de dikkat edilmeli, bu dönemde. Yaşanılan ve artık zehir etkisi yaratan şeylerden arınma da olabilir.

Jüpiter ve Uranüs uyumlu açısı, yatırım alanlarında olumlu sonuçlar verebilir. Bu alanlardaki piyasa beklentilerini yukarıya kaydırabilir.

Pluton, bizi dönüştürmek için sahnede. Karanlık yönümüzü ortaya çıkartabilir. Aya dengesiz bir enerjiyle bağlı. Yani duygularımız, gizlide kalan kıskançlıklarımız, bastırdığımız öfkemizi su yüzüne çıkartabilir. Ayrıca ay düğümlerine yaptığı olumlu açılarla gideceğimiz yolu belirliyor. Bunu yaparken dönüştüreceğim sizleri diyor. Biten bir çok birliktelik duyabiliriz. Asla bitmez dediğimiz ilişkilerin sonlandığını, bir çok ünlü çifttin boşandığını ve haklarında ortaya çıkan sırları…

Hayat bize Kral ve Kraliçelerinde aslında ışıltılarının ardındaki karanlığı gösterecek. Aslan egoyu temsil eder, ego savaşlarını göreceğiz. Ülke başkanlarının ego savaşlarını, “ben dedim, oldu” tavırlarını.

Mars ve Venüs tarihi günde kol kolalar. Eril ve dişil enerjimiz dengeleniyor. İçimizdeki enerjilerimizi Oğlak sakinliğinde; geleceğe kalacak adımlar atacağız, bazılarımız. Sabit Yıldızların etkili olduğu bir Dolunay. Vega sabit yıldızı; sanatta başarılı çalışmaların sergilenebileceğini söylüyor, ilişki ve ortaklıklarda başarıyı da getirebilir. Rukbat sabit yıldızı başlayan ilişki ve ortaklıklarda sağlamlık verebilir. Yalnız ikili ilişkilerde değil; bu dönemde hayatımıza giren ya da gidenler kadersel etkilerden dolayı diyor, gökyüzü.

Bu dönemde Venüs ve Mars birleşimi ile çocuk sahibi olabilirsiniz. İstenmeyen hamileliklere dikkat edilmesi gerekebilir. Çocuklarınızla daha çok ilgilenebilir, onlarla alakalı işlere koşturabilirsiniz. Çocuklarla ilgili gizlide kalmış şeylerde açığa çıkabilir.

Aslan Burcu medikal astrolojide kalp ile ve tansiyon ile ilgilidir. Kalbimiz bu ara hassas olabilir, kimsenin incitmesine izin vermeyelim. Kalp ile ilgili bir rahatsızlığınız varsa kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Siz de kadersel döngülerinizi merak ediyorsanız, buradan iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE ASLAN DOLUNAYI ETKİLERİ

YÜKSELEN KOÇ : “Aşk yeniden Akdeniz’in tuzu gibi aşk yeniden.” Bu şarkı dizleri sizin için sevgili Koç’lar. Kendinize daha çok güvenecek ve olaylar karşısında cesur tavırlar sergileyeceksiniz. Bir çocuklarınız, hayattan keyif aldığınız konular gündeminizde. Kariyerinizde, sizi yöneten kişilerin baskılarına maruz kalabilir, manipülatif ortamlarda bulabilirsiniz, kendinizi. Daha stratejik davranmaya ve olayların dönüşümünü lehinize çevirmeye odaklanın. Sağlığınız, rutinleriniz ve varsa evcil hayvanlarınız gündeminizde olacak. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA : Kök salmak dünyaya, köklerinin derinine inmek asıl meseleniz olacak sevgili Boğa’lar. Aile hayatınız ve atalarınızla yakından ilgileneceğiniz bir dönem. Anneniz ve anne tarafından akrabalarınızda bitişler ve başlangıçlar. Bir miras söz konusu olabilir, ev alma ya da toprakla ilgili konular. Uzak akrabalar, yabancılardan gelen manipülasyon ve yüksek eğitimle ilgili zorlanmalar söz konusu. Kişiliğiniz ve kimliğinizle ilgili radikal kararlar alabilir ve bunu uygulamaya geçirebilirsiniz. danışabilirsiniz. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Sizin için iletişim, eğitim, yakın çevre, kardeşler ve kuzenleriniz sahnede olacak, sevgili İkizler. Bu alanlarda bir sonuca varma durumu olabilir. Kendinizi daha keyifli hissedeceğiniz, sürpriz gelişmelerin yaşanacağı bir dönem. Uzak yerlerle temas hız kazanabilir. Bu alanlarda şansınız açılıp kazanç sağlayabilirsiniz. Kardeşleriniz, komşularınız ve yakın çevreniz ile iletişiminiz daha iyi ilerleyebilir. Yepyeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ev hayatınız, kökleriniz ön planda olacak. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ: Kendinize ait maddi değerlerinizin artacağı bir dönem. Bu konuda yeni atılımlar gerçekleştirme konusunda aktif olacaksınız. Hayatınızla ilgili kararlar alırken yine de temkinli davranmanızda fayda var. Ortaklı konularda eşiniz ya da ortağınızdan manipülatif tavırlar görebilirsiniz. Bu alanı dengeye oturtmaya çalışmanız gerekebilir. Yakın çevreniz ve iletişim sizin için önemli olacak. Yeni kazanç kaynaklarını kariyer haline getirebilirsiniz. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN: Ve tüm ihtişamıyla dolunay sizin burcunuzda parlayacak sevgili Aslan’lar. Tüm hayat planınız yeniden şekillenecek. Bırakın geçmişi, bitmesi gereken bitecek, gitmesi gerektiği gidecek. Kaderiniz yeniden yazılıyor. Öfke ve intikamdan uzak durun, kibir ve egolu davranışlardan da. Kariyerinizde ani ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Fiziksel yönleriniz ve kişiliğinizle ön planda olabilirsiniz. İş ortamınızda kaostan uzak durun, kıskançlık ve manipülatif davranışlar sizi baskı altında hissettirebilir. Artık ev hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde kadersel bir döneme girdiniz. Bırakın geçmişi yeniye arınarak gidin. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK: Sizin kadersel alanınızda gerçekleşen bu dolunay geçmişi, gizlide kalmış konuları ve bilinçaltınızı aktifleştirecek, sevgili Başak’lar. Görmek istemediğiniz ya da farkında olmadığınız neler varsa bir bir önünüze gelecek. Sezgilerinize güvenin, evren sizin için kayıp görünenleri kazanca dönüştürecek. Ve böylece hayata daha farklı gözlerle bakmayı deneyimleyeceksiniz. Geçmişinizi şifalandırmak için oldukça uygun bu dönem. Ortaklı konularda bir kazanç söz konusu olabilir. Danışmanlık ya da online yapacağınız işlerde yeni kazanç kapıları açılabilir. Aşk hayatınız ve yaratıcılık alanınız hareketli. Bu dönem karşılaşmalar ve birliktelikler kadersel olabilir. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ: Hayat size hedeflerinizle ilgili yeni planlar sunuyor sevgili Terazi’ler. Hayatınızı yeniden şekillendirirken sahnede olmak isteyecek ve ışığınızı göstermek için planlar yapacaksınız. Girdiğiniz gruplar ve üyesi olduğunuz topluluklarda daha fark edilir olacak ve tanınacaksınız. Beklenmedik bir ortak kazanç iş hayatınızı yeniden şekillendirebilir, miras ya eşten gelen maddi kazanç. Veya okült konularda kazanç elde edebilir ve bunu işe dönüştürebilirsiniz. Aile yaşamında tartışmalardan uzak durmaya daha çok dengeyi sağlayan taraf olmaya çalışın. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP: Artık yaşamdaki kariyer hedeflerinizde ışığınızı sahneye yansıtma vakti sevgili Akrep’ler. kariyer hayatınızda çok önemli gelişmeler yaşanabilir ve buradayım diyerek ağırlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Aileniz ve yuvanızla ilgili sorunları çözüp kariyerinize odaklanacaksınız. Hobilerinizden ve keyif aldığınız şeylerden ortaklı işlere girebilir ve kazanç elde edebilirisiniz. Yakın çevre, iletişim, kısa seyahatler konusunda baskılar ve kaotik durumlar oluşabilir. Bu alandan dengeli davranmanız gerekiyor.Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY: Hayat felsefeniz, inandıklarınız bir dönüşüm içinde olacak sevgili Yay’lar. Yüksek eğitimle ilgili verilmesi gereken dönüştürücü bir karar… Uzak yerlere yurtdışına seyahatler. Ya da online bir eğitime katılabilirsiniz, Kariyeriniz bu dönemde önceliğiniz olacak. Neler yapmak istediğinizi daha belirginleştireceksiniz. İş yaşamında aniden hayatınıza giren insanlar, sizi derinden etkileyebilir. Maddi kaynaklarınız konusunda bir dönüşüm sürecindesiniz, dengeyi sağlayacaksınız. Dünyaya olan bakış açınız ve inançlarınız derinden etkilenebilir. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Ortak kazanım alanlarında gelişmeler yaşayabilirsiniz, sevgili Oğlak’lar. Ortaklı işlerden ya da miras, tazminat gibi konularda sorunlar çözülebilir, nihai sonuç elde edilebilir. Borsa yatırımlarınızda ani ve karlı gelişmeler yaşanabilir. iletişimde kazançlı olacağınız bir dönem. Kendinizi ifade ederken, ortaya koyarken daha tutkulu ve isteklisiniz. Burada dengede olmayı ihmal etmeyin. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA: Sizin eş ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşiyor bu dolunay, sevgili Kova’lar. Bitmesi gereken ilişkileriniz bitecek, devam eden ilişkilerinizde yeni devir başlayacak. Uzun zamandır yoruldunuz ilişkileri düzeltmeye çalışmaktan, olmazı oldurmaya çalışmaktan. Şimdi kabule geçme vakti, belki de. Gizli saklı işler ortaya dökülebilir, aşk ve ihanet konuları gündemde. Gizlide kalmış kıskançlıklar, bilinçaltından açığa çıkabilir. Bu sizi dönüştüren bir süreç. Ani çıkan bir ameliyat gündeminizde olabilir. Maddi konularda aile büyüklerinden destekleneceğiniz bir dönem. Bir arsa ya da ev alımı gündeminize gelebilir. Güvenmediğiniz yatırımlar yapmaktan kaçının. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK: Sizin günlük yaşamınız, sağlığınız ve iş yaşamızı etkileyen bir dolunay sevgili Balık’lar. Neye hizmet ediyorsunuz, size hizmet edenler ve sağlığınıza dair konularda bir aydınlanma yaşayacaksınız. İş arkadaşlarınızla ilgili farkındalıklar söz konusu olabilir. Büyük arkadaş grupları içerisinde yeni bir aşk çıkabilir karşınıza. Girdiğiniz sosyal ortamlarda daha dikkat çekebilirsiniz. Bu alanda dengeyi sağlamaya özen gösterin. Tutku ve ihtiras size bu alandan gelecek. Geçmişe ait bir konu size değer katacak. Yardım kuruluşlarıyla bir bağlantınız var ise; buralardan gelecek ani ve şifalandıracak gelişmeler yaşanabilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin, süregelen bir rahatsızlığınız var ise şifalandığınız bir dönemdesiniz. Aslan Dolunayı aydınlatsın yolunuzu. Kişisel haritanızda aldığınız etkiler için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayatlarınıza neşe, bolluk ve bereket enerjisi aksın. Görüşmek dileğiyle sevgiler.

ŞERİFE ESEN

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: