GEZEGEN TRANSİTLERİ

VENÜS ASLAN TRANSİTİ

(11 AĞUSTOS – 05 EYLÜL)

Venüs Yengeç’teki seyrini tamamlayıp Aslan burcundaki tahtına Kral ve Kraliçe olarak geçiş yapıyor. Duygularımız, aşk hayatımız ve ilişkilerimiz daha tutkulu, ateşli bazen egolu ve kibirli, sabit fikirli olabilen enerjilere bürünecek.

Yengeç daha koruyucu, kollayıcı ve anaç, sevilme ihtiyacı tavrıyla dolanırken Aslan; tüm ihtişamı ve alımıyla, eğlenceyi seven, risk almaktan hoşlanan daha aktif ve coşkulu edasıyla çıkacak sahnelere. Sersemleştirebilir bu enerji geçişi dikkat.

Hayatlarımızdaki yaratıcı yönü yani dişiliği sembolize eden Venüs, ayrıca para piyasaların, bizim için değerli olanı, kendimize ait kaynaklarımızı da temsile eder. Özellikle Aslan geçişiyle altın piyasalarında yükseliş olabilir.

Peki ya Aşk? Tutkulu aşklar yaşanabilir, ilişki teklifleri de aynı oranda yükseliş gösterecektir. İlişkilerde yapılmaması gereken ise ben merkezci davranmamak. Aslan’ın kibrine, gururlu tavrına ve sabit fikirliliğine kapılmadan hareket etmeliyiz.

Yaratıcı ve/veya sanatsal faaliyetlerinde gözde olduğu bir dönem gibi görünüyor. Aslan gösteri demektir, kadın sanatçılardan daha çok bahsedebiliriz. Kadınların başrollerini paylaştığı film ya da gösterilerin önem kazanacağını söyleriz.

Güzellik, estetik harcamaları artabilir. Daha çok günlük hayat harcamaları yerine lüks hayatın içinde olan harcamaların artması gibi. Riskli yatırımlara ilgi de artabilir. Altın madeni olarak Aslan semboliğidir. Bu dönemde gökyüzü Aslan enerjisi taşıdığı için değerli madenlerin piyasalarında hareketlilik yaşanır.

Dişil yönümüz daha ön planda our, bu dönem. Kadın sanatçılar, kadın sporcular ve güçlü kadın profillerine sıklıkla rastlayabiliriz. İlişkilerde Aslan ateşinden nasibini alır, bu günlerde. Tutkulu ve aşk dolu başlangıçlar, taliplerin artması… Flört etmeyi sever, bu enerjiler. Ama kibirli ve egolu tavrı kullanırsak yani Aslan’ın gölge yönünü karşımızdakileri incitebiliriz.

Sürpriz ve eğlenceyi, arkadaşlarla sevgiliyle çıkılan tatilleri sever, Aslan. Ve böylece bu tür ortamlara girip, tatile çıkma teklifi de alabiliriz. Daha cesur, övülmeyi seven taraflarımızla da öne çıkacağız. Pahalı ve göz kamaştıran hediyeler alırız ya da hediye edebiliriz. Hem dış görünüşe hem de bilgi birikimine önem vereceğimiz ilişkiler içinde olmak isteyebiliriz.

Çocuklarımızla ilgilidir, Aslan. Onlarla ilgili güzel ve keyifli haberler alıp, hoş vakit geçirebiliriz. Aslan enerjisi lüks ve pahalı olanı sever. Bu konuda siz yine de temkinli davranın, Bilge Kuşlar. Ağustos tüm enerjisiyle bizimle…

YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE ETKİLERİ

YÜKSELEN KOÇ: Sevgili Koç’lar sizin aşk ve eğlence hayatınız, varsa çocuklarınız ve spor alışkanlıklarınızı temsil eden evinizde gerçekleşecek, Venüs Aslan transiti. Tutkulu aşklar, sevgili ile yapılacak eğlenceli bir tatil, çocuklarınızla geçirebileceğiniz hoş zamanları yakalamanız çok mümkün. Lüks harcamalarınıza dikkat edin. Riskli yatırımlarda şansınız artarsa şaşırmayın, yeni bir ilişkiye de başlamak isteyebilirsiniz. Yine de temkinli davranın, gökyüzünün diğer oyun kurucuları devrede, kadersel etkiler aktif. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA: Sevgili Boğa’lar sizin aileniz, eviniz, atalarınızı temsil eden evinizde gerçekleşecek Venüs Aslan transiti. Evi yeniden dekore etmek isteyip, bu alanda harcamalar yapabilirsiniz. Aile bireyleri ve atalarınız için de harcamalar yapabilirsiniz. Lüks, pahalı ve gösterişli olana götürür sizi bu enerji. Siz yine de maddi durumunuzu da göz önünde bulundurarak, harcamalarınızı yapın. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Sevgili İkizler sizin yakın çevrenizi, komşularınızı, kardeş ve kuzenlerinizi, eğitim hayatınızı ve iletişim şeklinizi temsil eden ev alanında gerçekleşecek, Venüs Aslan transiti. Bu alanda harcamalarınız artar, bu dönemde. İlişkilerinizde kibirli davranamayın. Gururunuza yenik düşebilirsiniz, dikkatli olun. Eğitiminiz için de harcamalarınız olur, sanatla ilgili bir seminere de katılabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ : Sevgili Yengeç’ler sizin maddi kaynaklarınız ve değerlerinizi anlatan evinizde gerçekleşecek, Venüs Aslan transiti. Kendinize ait maddi değerleriniz ve kazancınızda artış söz konusu. Aynı zamanda harcamalarınızda da artış mümkün. Maddi anlamda rahatlarken lüks harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor, bu dönemde. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN : Sevgili Aslan’lar sizin birincil motivasyonlarınız ve bedeninizi yani fiziksel görünüşünüzü temsil eden ev alanında gerçekleşecek, Venüs Aslan transiti. Şimdilerde Güneş’inizde orada. Kimliğinizle, yaşam enerjinizle ve fiziksel görünüşünüzle ön planda olacaksınız. Adeta tüm spot ışıkları sizin üzerinizde ve sahne sizin… Estetik ve güzellikle ilgili harcamalarda bulunup, bunun dozunu kaçırabilirsiniz de, dikkat. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK: Sevgili Başak’lar, sizin bilin dışınız, rüyalarınız, geçmişinizi temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Venüs Aslan transiti. Kapalı alandır, burası ve sizi biraz kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. İçe çekilip, ruhunuzu dinlemek ve Aslan’ın gölge tarafıyla yüzleşmek size iyi gelecektir. Ayrıca geçmişteki bir dişil enerjinin kibirli ve egolu tavrıyla ilgili bir yüzleşme de yaşayabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ : Sevgili Terazi’ler sizin arkadaşlıklar, hayalleriniz, üyesi olduğunuz grupları temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek, Venüs Aslan transiti. Yeni gruplar içerisine girecek, gruplar içerisinde en gözde ve ihtişamlı siz olacaksınız. Katılacağınız ortamlarda keyifli ve eğlenceli zamanlar sizleri bekler. Hayalleriniz ve gelecek planlarınızla ilgili de güzel gelişmeler yaşanabilir. İnsanlarla yeni kuracağınız ilişkilerde hayallerinize bir adım daha yakın olabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP : Sevgili Akrep’ler sizin yaşamdaki ve kariyerdeki hedeflerinizi, üstleriniz veya patronlarınızı temsil eden alanında gerçekleşecek Venüs Aslan transiti. Bu alanda görünürlüğünüz artacak ve şanslı bir dönem yaşayacaksınız. Hayattaki hedeflerinize ve kariyer alanındaki başarılarınıza daha yakınsınız. Bu dönemde bir terfi ile maddi gelirinizdeki artış söz konusu. Kariyeriniz için de harcama yapabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY : Sevgili Yay’lar sizin yüksek öğrenim, uzaktan katıldığınız eğitimler, hayat felsefeniz, yabancılarla ilgili konular, hukuk konularını ilgilendiren ev alanınızda gerçekleşecek Venüs Aslan transiti. Bu alanda yepyeni bir eğitime başlayıp hayat felsefenizle ilgili yeni ve keyifli bir kararlar alabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız eğitimlerden de ilerdeki yaşamınızda maddi kazanç elde edebilirsiniz. Sanat ve dişil yönü yani yaratıcılığı ilgilendiren konularda daha çok öğrenmek ve üretmek isteyebilirsiniz. Uzak ve uzun yolculuklar yapıp, uzak akrabalarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜSEKELEN OĞLAK : Sevgili Oğlak’lar sizin ortak kazanımlarınız, miraslı konular (eşiniz ya da ortağınızla birlikte kazandığınız paralar, aileden kalan maddi kazanım) konusunda şans sizden yana olacak. Borçlar ve krediler konusunda da harcamalarınız artar, yeni bir girişim için borçlanırsınız, dikkatli adım atın. Dişil yönünüzle ilgili bir dönüşüm ve farkındalıkta yaşayabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA : Sevgili Kova’lar sizin ikili ilişkileriniz, varsa ortağınız ya da eşinizle ilgili konuları temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Venüs Aslan transiti. Aşık olduğunuz insandan evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu dönemde yaşadığınız ilişkilerde tutku ve heyecan artar. Yaşadığınız ya da yeni başlayacak ilişkilerinizde gurur ve kibirli davranışlardan uzak durmanızda fayda var. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK : Sevgili Balık’lar sizin günlük hayatınızı, evcil hayvanlarınızı varsa altınızda çalışan insanları, iş yaşamınızı temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Venüs Aslan transiti. Bu alanlarda çok daha görünür ve ışıltılı olacaksınız. Hayatınızın rutinleri bile keyifli, sürprizli ve/veya eğlenceli bir hal alacak. İş yerinde de çalışma arkadaşlarınız arasında siz ön planda olacaksınız. Kalp sağlığınıza dikkat edin, kontrollerinizi yaptırın. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: