YENİAY YAZILARI

BAŞAK YENİAYI ( 04° 33′)

27 AĞUSTOS 2022

BAŞAKLAR

Ağustos Çıkmazı

Beni koyup koyup gitme, n\'olursun
Durduğun yerde dur
Kendini martılarla bir tutma
Senin kanatların yok
Düşersin yorulursun
Beni koyup koyup gitme, n\'olursun

Bir deniz kıyısında otur
Gemiler sensiz gitsin bırak
Herkes gibi yaşasana sen
İşine gücüne baksana
Evlenirsin, çocuğun olur
Beni koyup koyup gitme, n\'olursun

Elimi tutuyorlar ayağımı
Yetişemiyorum ardından
Hevesim olsa param olmuyor
Param olsa hevesim
Yaptıklarını affettim
Seninle gelemeyeceğim
Beni koyup koyup gitme, n'olursun.
ATİLLA İLHAN
BAŞAK YENİAYI

Yeniayların tohum ekme zamanları olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Her yeniayın gerçekleştiği burcun temasına, etkileşim kurduğu gezegenlere ve dahası etkilendiği sabit yıldızlarına göre kendisini özel ve anlamlı kılan yanları vardır.

Başak Burcuna henüz geçti Güneş. Yeniden tüm Başak’ların doğum günleri kutlu olsun. Yeni yaşınız size şans, bereket ve sağlık getirsin. Aslında bir anlamda bu yeni ay tüm Başaklar özellikle ilk günlerinde doğanlar için de yepyeni bir döngüyü işaret ediyor.

Haritamızda; Başak burcunun 4 derecesinin +/- 5 derecesine sahip olan gezegenlerimiz var ise bu yeniaydan daha çok etki alacağımız anlamına geliyor. Diğer değişken burçlar olan İkizler, Yay, Balık burçlarının yine aynı dereceleri de etki alacaklar.

BAŞAK YENİAYI NELER FISILDAR?

GÜNEŞ BAŞAK TRANSİTİ

Güneş Başak Burcuna 23 Ağustos itibariyle geçiş yaptı. Artık daha pratik, çözüm odaklı, ayrıntılara hakim, sağlığa ve sağlıklı beslenmeye önem veren hallerimizi dolaptan çıkartıp, üzerimize giyebiliriz. Hepimizin haritasında Başak burcuyla temsil edilen bir yaşam alanımız var. Bu alanda yenilikler ve başlangıçlar söz konusu olacak, elbette.

Başak burcu; toprak elementinin son burcudur, bu yüzden değişken özelliğe sahiptir. Yani şartlara ve durumlara daha kolay uyum sağlar. Yanı sıra bazen fazla değişken olması sorun da yaratır, uyum problemi getirir. Bilindiği üzere; detaycı, analiz etmeyi seven, eleştirel bakış açısı gelişmiş, biriktiren, garanticidir. Sağlığımızı da temsil eder, toprakla ilgilidir, başakları, hasat etme mevsiminin geldiğini , bereketi ve olgunluğu da. Ayrıca dünya astrolojisinde hizmet sektörünü, tarımı, tarımsal ürünleri, evcil hayvanları, askerleri, bekçileri, öğretmenleri, işçileri, doktorları, genel olarak halkın sağlığıyla alakalı durumları anlatır.

Başak Burcu analiz etmeyi, gruplara ayırmayı, kategorize etmeyi, bize hizmet edenleri, evcil hayvanlarımızı anlatır. İnce eleyip sık dokuruz. Bazen de fazlaca ayrıntıya odaklanıp detaylara takılabiliriz. Sağlığımız ve sağlıklı beslenme yöntemleri ön plana çıkar. Hasat ettiğimiz ürünleri kışa hazırlamaya başlarız, bu dönemde.

YENİAY’IN GEZEGEN ETKİLEŞİMLERİ

Başak Yeniayı an haritasının 10. ve 11. evlerini etkileyecek. Toplumsal anlamda kariyer ve üyesi olduğumuz gruplarla ilgili yeni gelişmelerin yaşanması olası. Otoritenin Başak konularında yeni adımlar atacağını ve yeni düzenlemeler getireceğini de anlatır. İş yaşamında ve hizmet sektöründe ayrıca sağlık konularında yeni adımlar atılması olası. Üyesi olduğumuz gruplarla ilgili de yeni girişim ya da zorlanmalar söz konusu.

Başak Yeniayının etkisini en çok hissettirecek olan 8. evden gerilimli bir enerji gönderen; İkizler Burcundaki yedi aylık serüvenine henüz başlamış olan Mars gezegenimiz. Mars hepimizin bildiği hareket enerjimizdir. Olaylar ve durumlar karşısında nasıl harekete geçtiğimiz, mücadele tarzımızı da anlatır. Savunma mekanizmamızdır, savaşçı tarafımızdır ayrıca. Vücudumuzda immune sistemi temsil ederken, dünya astrolojisinde savaşı ve/veya savaşçı komutanları, kahramanları, öncülük yapan liderleri, gözünü budaktan sakınmayanları, öfkeyi, cerrahları, kesici ve keskin aletleri anlatır.

Mars sekizinci evden getirdiği gergin enerjiyi yeniaya aktaracak. Böylelikle krizli mali/ finansal konularda verilen mücadeleler, ortaklı yatırımlarla ilgili çaba sarf ettiren olaylar.. Spekülasyonlara dikkat etmek gerekli. Bankalar ve bankacılık sistemiyle ilgili yeni gelişmeler mümkün.

İkizler Burcundaki seyri; İkizlerin temsil ettiği konularda bol hareket ve adrenalin yüklü zamanlar olacağını söyler, bizlere. Ayrıca bu alanlarda kazalara da dikkat çeker.

MARS İKİZLER ( 20 AĞUSTOS 2022- 25 MART 2023)

Mars 30 Ekim’e kadar İkizler burcunda düz harekette olacak. Ardından retro hareketine başlayacak. 13 Ocak 2023′ e kadar retro yapacak. Ve nihayet sonrasında yeniden düz hareketine başlayıp 25 Mart 2023 itibariyle Yengeç burcuna geçiş yapacak.

Oldukça uzun bir süre yani yaklaşık yedi ay boyunca İkizler Burcunda olacak. Mars genel olarak iki ayda bir burç değiştirir ve yaklaşık iki yılda bir aynı burca geri gelir. Ama bu sefer durum bu kadar hızlı seyretmeyecek. Hayatımızda hangi alanlar; hızlı, enerjik, muhalif, savaşçı bazen mücadeleci, kavgacı, hırslı, manipülatif, bencil, benmerkezci, dürtüsel ve düşünmeden harekete geçebileceğimiz yerler olacak?

İkizler Burucunun temsil edildiği tüm alanlarda yukarıda saydıklarımızı hatta fazlasını da yaşayacağız. İletişimde, eğitimde, kısa seyahatlerde, çocuklar, kardeşler ve kuzenler, yakın akrabalarımız, komşularımız, gençler, medya, gazeteler, gazeteciler, öğretmenler, öğrenciler, ulaşım araçları, kara yolu ulaşımı, haberleşme, imzalar, sözleşmeler, anlaşmalar, sözlü ya da yazılı ifadelerimiz… Ayrıca vücudumuzda; omuzlarımızı, ellerimizi, kollarımızı, parmaklarımızı, dilimizi, zihnimizi, sinir sistemimizi, bronşlarımızı, akciğerlerimizi temsil eder. Ve elbette hava elementi olduğu için değişken hava koşullarını da sıklıkla yaşayabiliriz. Aniden soğuyan ve ısınan havalar ayrıca gök gürültüsü ve şimşekler gibi. Temsil ettiği tüm bu alanlarda hareketlilik ve çatışma söz konusu olacaktır.

Geçen yıl 4 Mart 2021- 23 Nisan 2021 tarihinde Mars İkizler Burcu transitini gerçekleştirmiş. Bu dönemde hayatlarınızda hangi alanlarda gelişmeler yaşadığınızı yeniden gözden geçirin. Önümüzdeki bu süreç için bir fikir oluşturur.

Retro yaptığı dönemde yine ayrıca konuşuruz kısaca ; üzerinden geçtiği konulara bir kez daha bakmamızı isteyecektir. Yeniden bu konular üzerine eğil diyecektir. Bilgi kirliliğine de dikkat, birçok yerden bilgi akacak, ayrıt etmekte zorlanabiliriz.

MARS İKİZLER TRANSİTİNİN ÜLKEMİZ AÇISINDAN ÖNEMİ

Ülkemiz açısından oldukça önemli bir transit. Çünkü bizim ülkemiz haritasının 12. evinde ve ülke halkını temsil eden Ay’ımızın üzerinde gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki gizli saklı ne varsa belgeleriyle ifşaası mümkün. Halk için mücadele gerektiren konuların ya da baskıcı tutumların ortaya çıkması muhtemel. Kapalı bir alanda gerçekleşecek bu transit; hastaneleri, hapishaneleri, bakımevlerini, huzurevlerini de gündeme taşıyacaktır. Ayrıca gizli düşmanlıkları ortaya çıkartacak. Bu dönemde birçok bilgi, belge ve çeşitli habere maruz kalabiliriz. İkizler gölge yönüyle manipülatiftir. Bizi manipüle eden bir çok haberle karşılaşabiliriz. Bu haberlerin gerçekliğini bilerek hareket etmemiz gerek. Mars’ın tez canlılığı ve dahası İkizlerin kurnazlığını göz ardı etmeden duyduğumuz haberlere temkinli yaklaşmalıyız. Dedikodu ve elbette yalandan her zamankinden daha çok uzak durmamız gerekecek. Uzun bir transit dediğim gibi yine konuşuruz. Şimdi konumuza dönelim:

Mars; an haritasındaki yükselen Akrep’inde yöneticisi. Yani önemi bir kez daha vurgulanıyor. İkizler Burcuna geçmesiyle birlikte önce Antep akşam saatlerinde Mardin’den gelen benzer kaza haberleriyle sarsıldık. Mars an haritasında 8. evde yani krizler ve kazalar evinde duruyor.

MERKÜR TERAZİ BURCUNDA

Merkür, Başak burcundaki seyrini tamamlayıp 26 Ağustos’ta Terazi burcuna geçiş yaptı. İletişimde daha dengeli davran, bunun için fırsatlar yakalaman olası gözüküyor. Artık eleştirel tavrını bir kenara bırakıp daha uzlaşmacı ol diyecek. Bazen de politik olman gerekir, dozunu iyi ayarla. Merkür 10 Eylül’deki retroya hazırlanıyor. Bu gölgeli günlerinde ilişkiler konusunda bilip bilmeden konuşma, kimsenin ilişkisi hakkında yorum da yapma, der. Sonra olmadık yerden retro zamanlarında haberler alır, eleştirdiğin şeyleri hayatına çekersin.

Merkür Terazi Burcunda ilişkilere ahengi ve uyumu da getirecek. Daha uzlaşmacı ve anlayışlı davranıp karşımızdakilerle empati kurma fırsatı yakalayacağız. Sözlerimizi daha itina ile seçebiliriz. Tabi bu arada yönettiği burç olan İkizler’de Mars hakimiyeti var. İki enerjiyi dengede tutmak önemli.

Mars ile Merkür arasındaki uyumlu açı; krizli durumlardan iletişim kazalarından topluluklar içindeki politik ve ilişkilerdeki dengeyi arayan iletişim şeklinle kurtulabilirsin, der. Hızlı düşünmek ve birden karar vermek yerine dengeyi kullanarak, fikir alışverişi yaparak yaşamını kolaylaştırabilirsin.

VENÜS ASLAN TÜM İHTİŞAMIYLA SAHNEDE

Venüs Aslan burcundaki seyrinde 25 Ağustos itibariyle Ay Düğümleriyle sert etkileşimde. Sanatçılar, kadınlar, evlilikler, ilişkiler, ortaklıklar ve sahnedeki insanlarla ile ilgili kadersel gelişmeler söz konusu. Ayrıca yeniayda kuzey ay düğümünün yanında bulunan Uranüs ile gergin açıda. Yeryüzü ve gökyüzü kalıpları kırmak için enerjileri sıkıştırıyor. Ve dahası tam karşısına da Satürn’ü almış. Oluşan büyük kare sabit burçlar arasında yani olmaz dediğimiz olur, bitmez denilen biter. Gitmez dediklerimiz gider. Kadersel ve aniden olur, gelişen olaylar. Satürn güç sahiplerini anlatır, retro olması geçmişten hesap sorabileceğini, söyler. İlişkileri kısıtlar, ortaklıkları ve/veya evlilikleri sonlandırır, sanatçıları, sahnede olanları kısıtlar, kadınlar üzerinde baskı ve kısıtlamayı anlatır. Sürpriz, ani kararlar sahnede olan kadın sanatçılar ve onların hayatları üzerindeki engellemeleri çok konuşuyoruz, bugünlerde. Uranüs; başkaldırıyı, isyanı da temsil eder, bu kararlar karşısındaki söylemleri de.

Bu yeniay ile birlikte daha çok iş adamlarını, kariyerinde belirli bir yere gelmiş kişileri ve onların hayatlarından daha çok konuşabiliriz. Ayrıca boşanma haberlerini, mal paylaşımındaki çekişmeleri de öğrenebiliriz. Akrep burcunun an haritasında yükseliyor olması, krizleri ve bu krizlerden dönüşümü temsil eder. Hayatlarımızdaki hizmet alanlarımızı krizlerle dönüşerek, bazen zorlanarak, kadersel etkilere maruz kalarak yeniden yapılandıracağız.

Ayrıca doğa olaylarını, yer kabuğu hareketliliğini de anlatmak ister, bu sert enerjiler. Olması gereken tam zamanında ve olması gerektiği gibi de olur, esasında.

ÜLKEMİZ AÇISINDAN

Türkiye doğum haritasının 3. evinde Kuzey Ay Düğümünün üzerinde gerçekleşiyor. Ülkenin yakın komşuları ile ilişkileri, iletişim, ulaşımla ilgili konuları, Başak vurgusunun da etkileriyle tarım, toprak mahsülleri, sağlık alanıyla ilgili konular gündem oluşturur. Satürn’ün sekizinci eve yakın olması ve Mars’ın 12. evimizdeki transiti krizli durumlara işaret etmekte, gizlide kalan bilgilerin ortaya çıkması, bunun bizim geleceğimizi etkileyecek şekilde gerçekleşmesine tanık olabiliriz. Maddi kaynaklarımızla ilgili zorlanmalar bu dönemde de gündemimizde olacak.

SABİAN SEMBOLLERİ

DOĞA RUHLARININ VE NORMAL OLARAK GÖRÜNMEYEN RUHSAL ENERJİLERİN FARKINDA OLAN BİR KİŞİ

Çoğu zaman zihnimize, düşüncelerimize ve maddesel kimliğimize yenik düşeriz. Sonra birden ya da yavaş yavaş farkına varmaya başlarız. Ruhsallığı keşfetmemiz zaman alır. Kendi ruhumuzu, çevremizde var olan her şeyin ruhunu görmek. İşte bunu hissetmeye başladığımızda evren genişler, algılarımız derinleşir. Var olanların aslında sadece bir perdeden ibaret olduğunu, perdeyi araladığımızda içerideki muazzamlığı fark ederiz.

Mistik olan ile zihin arasındaki dengeyi kurarak yaşama bakış açımızı dönüştürebiliriz. Yaratıcı hayal gücü ile yaratıcı zihnin iş birliğiyle kendi yolumuza ışık tutabiliriz.

Ancak hayal ile gerçeği ayırt ederek, bunu yapmalıyız. Gerçeklik algımızı yitirmeden, peri masallarına fazlaca kendimizi kaptırmadan. Yoksa boşa geçirilen bir zaman olarak da görebiliriz yaşadıklarımızı. Ve başkaları tarafından ciddiye alınmadığımızı fark edebiliriz, şizofreni durumlarına dikkat…

BAŞAK YENİAYININ YÜKSELEN BURÇLARA ETKİLERİ

YÜKSELEN KOÇ: Sizin günlük rutinleriniz, iş hayatınız ve hizmet verdiğiniz alanlar ve hizmet edenleriniz ile evcil hayvanlarınızı temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Başak Yeniayı sevgili Koç’lar. Hayatınızın işleyişinde yeni bir döneme adım atmanız mümkün. İletişiminiz, yakın çevre ile olan ilişkileriniz, yakın yerlere olan seyahatleriniz bu dönemde artış gösterecektir. Anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz, bahsedilen alanlarda sakin ve dikkatli adımlar atmanızda fayda var. Üyesi olduğunuz gruplar içerisinde kendinizi kısıtlanan hissetmeniz muhtemel. Bu dönemde evcil hayvan edinebilir ya da evcil hayvanınız varsa onunla ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınız açısından zorlu bir dönem, harcamalarınıza dikkat edin. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA: Sizin aşk hayatınız, keyifleriniz, spor alışkanlıklarınız, yetenekleriniz varsa çocuklarınızla ilgili ev alanında gerçekleşecek Başak Yeniayı sevgili Boğa’lar. Bu alanda yeni kararlar ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz bir işten ya da bir hobinizden para kazanabilirsiniz. Ev içerisinde harcamalarınız artabilir. Aileniz ve kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler söz konusu. İkili ilişkilerinizde alacağınız kararlar hayatınızın önemli bir dönüm noktası belki de. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Sizin aile hayatınız, eviniz, haneniz, aile büyükleriniz ve atalarınızı yani köklerinizi temsil eden ev alanında gerçekleşecek Başak Yeniayı sevgili İkizler. Bu alanlarda yeni girişimler ve kararlar alıp, hayatınızı bu yönde planlayabilirsiniz. Ev içinde yeni düzenlemeler gündeme gelir, tadilat ve onarım işlerinize bu dönemde başlayabilirsiniz. Hem evinize hem de ailenize yeniden çeki düzen vermek isteyecek ve bu konuda gönüllü olacaksınız. Hayattaki birincil motivasyonlarınızla ilgili daha gözü kara ve atik olabilirsiniz. Yerinizde durmak istemeyeceğiniz uzunca bir süreç var, önümüzde. İş ve günlük yaşamınız gündeminizde olacak.  

YÜKSELEN YENGEÇ: Sizin yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, iletişiminiz ve seyahatlerinizi temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Başak Yeniayı, sevgili Yengeç’ler. İletişiminiz, seyahatleriniz ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde yeni bir dönem başlatabilirsiniz. Ve bu alanlarda daha eleştirel olmanız muhtemel. Yeni bir eğitime başlamak, yakın yerlere seyahat etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız ve rüyalarınız oldukça hareketli bu dönemde. Finans konuları ve arkadaş gruplarınızla ilgili gelişmeler gündeminizde olacak. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN: Sizin kendinize ait maddi kaynaklarınızı temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Başak Yeniayı sevgili Aslan’lar. Finansal konularda yeni adımlar atmak isteyeceksiniz. Bu alanda yepyeni bir yapılanma sürecine girebilirsiniz. İmajınız, tarzınız ve hayattaki birincil motivasyonlarınızla daha ön planda olacaksınız. Evliliğiniz ya da ortaklığınızla ilgili alacağınız kararlar iş ve ev yaşamınızı etkileyecek. Kariyerinizde beklemediğiniz bir terfi ya da iş teklifi almanız mümkün.  Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK: Sizin yaşamdaki birincil motivasyonlarınız, imajınız, fiziksel görünümünüzü temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Başak Yeniayı sevgili Başak’lar. Kendinizi daha cesur bir şekilde ortaya koyacaksınız. Yeni bir projeye başlayıp, projelerinizi üstlerinizle paylaşabilirsiniz. Bir yandan da burcunuza has eleştirel ve detaycı tutumunuz da ortaya çıkar, dikkat. Eğitim hayatınızda yeni bir yolculuğa çıkarsanız şaşırmayın ya da bir eğitiminizden mezun olabilirsiniz. Günlük yaşamınızda elde olmayan nedenlerle kısıtlamalar ve aksamalar yaşayabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ:  Sizin hastaneleri, kapalı alanları, bilinçaltınızı, kayıplarınızı ve kadersel koşullarınızı temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Başak Yeniayı sevgili Teraziler. Bu alanlarda farkındalık çalışmaları yapabilirsiniz. Bazı şeyleri fark etmeye başlayacaksınız. Ayrıca bu alan gizli düşmanlıklarınızın da evi. Biraz inzivaya çekilip ve sakin kalmak isteyebilirsiniz. Uzaktan bir eğitime katılıp, hayat felsefenizle ilgili yeni kararlar alacağınız bir döneme girebilirsiniz. Yabancılarla iletişimiz artabilir. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP: Sizin üyesi olduğunuz gruplar, dernekler ve topluluklar ve hayalleriniz, ideallerinizi temsil eden ev alanınızda gerçekleşiyor Başak Yeniayı sevgili Akrep’ler. Bu alanlarda yeni gelişmeler ve başlangıçlar söz konusu. Kariyeriniz ve aile hayatınızla ilgili gelişmeler, sizin hem ikili ilişkilerinizi hem de birincil motivasyonlarınızı etkileyecek. Krizli durumlar ve söylemlerden kaçının. Sosyal gruplar içerisinde daha çok proje başlatan olabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY: Sizin kariyer hedefleriniz, yaşamdaki hedefleriniz, patronlarınız ve üstleriniz ve toplumdaki duruşunuzu temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Başak Yeniayı, sevgili Yay’lar. Bu alanlarda yeni projeler ve adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili detaylı bir çalışma içerisine girebilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuzla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Ortak bir işe girmek ve kazancınızı bu yönde arttırmak isteyebilirsiniz. Öte yandan bekar Yay’ların kısmetleri artacaktır, bu dönemde. İlişkilerle ilgili mücadele gerektiren konular içerisinde olmanız mümkün. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Sizin yurt dışı bağlantılarınız, uzaktan eğitim, hayat felsefeniz, uzak yolculuklarınız ve akrabalarınız ile hak ve hukuk konularınızın temsil edildiği ev alanınızda gerçekleşecek Başak Yeniayı sevgili Oğlak’lar. Bu alanlarda yeni gelişmeler ve atılımlar söz konu. İnce eleyip sık dokuyacağınız, kararlarınızın olması muhtemel. Kariyerinizle ilgili de yabancılardan teklif alabilirsiniz. Çocuklarınız, aşk hayatınız, finansal konularınızla ilgili gelişmeler kadersel nitelikte olacaktır. İş ve çalışma ortamınız, günlük rutinlerinizde hareketlilik söz konusu olacaktır. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA: Sizin eşinize ait ve ortağınızla birlikte kazandığınız yatırımlar, borçlar ve kredileriniz psikolojiniz, krizli durumlar ve ameliyatlarınızı temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek bu Başak Yeniayı sevgili Kova’lar. Bu alanda yeni gelişmeler söz konusu. Kariyeriniz ve evinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Yeni bir ev/arsa almak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız oldukça hareketli olacak bu dönemde. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK: Sizin ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, danışmanlık verdiğiniz alanları temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek Başak Yeniayı sevgili Balık’lar. Temsil edilen alanlarda daha titiz ve detaycı bir tutum içerisine girebilirsiniz. Yeni bir döngüyü başlatıp bu alanlarda yepyeni kararlar almaktan çekinmeyeceksiniz. Eğitim hayatınızla ilgili alacağınız kararlar önemli olacak. Ayrıca aile/ev hayatınızda hareketli günler sizi bekliyor. Ailenize yeni katılan üyeler olabilir. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: