GEZEGEN TRANSİTLERİ

VENÜS BAŞAK TRANSİTİ

VENÜS

5 EYLÜL- 29 EYLÜL 2022

Venüs; gökyüzünde burç değiştirdiğinde bizim ilişkilere bakış açımız, sosyalleşmemiz, öz-değerimiz, sahip olduğumuz değerlerimize verdiğimiz anlamlar renk değiştirir. Geçtiği burcun özelliklerini yansıtır, gezegenin temsil ettiği konularda.

5 Eylül itibariyle ilişkilerimizde ve finansta daha analiz eden, tutumlu, sistemli ve ayrıntılara daha çok önem veren ruh haline bürüneceğiz.

Hizmet etmek, günlük işlerimiz, sağlığımız, iş yerimizdeki ilişkilerimiz ve bu alanlardaki harcamalarımız ilk sıraya yerleşecek.

Venüs Başak Burcundan geçerken şifalandırıcı yönünü de hayatlarımıza yansıtacak, elbette. İkili ve sosyal ilişkilerimizde ve maddi kaynaklarımızda yeterliliklerimizi, eksik yanlarımızı görebiliriz.

Başak el becerisidir, ayrıntılarda gizli olan sanatları ve estetik anlayışını ön plana çıkartacaktır. Aşk ayrıntılarda gizli olabilir. Bütünsel güzelliktir, zariflik ve inceliktir. Hasat zamanımızı simgeler Başak, burç sisteminin ortasında dururken artık ürünleri derleyip toplama dönemidir. İlişkilerimizde ve finansla ilgili alanlarda bir muhasebe dönemini getiriyor, bizlere.

Başak Burcunun yöneticisi Merkür’de 9 Eylül itibariyle durağan ve 10 Eylül’de retro hareketine başlıyor. Gölgeli günleri içerisindeyiz. Bu da geçmişte yaşanan ilişkileri, hataları, eksiklikleri derinlemesine analiz et, der bizlere. Retrosunu bitirirken Venüs ile kavuşum halinde olmasını avantaj haline çevirmek bizim elimizde. Bu dönemi biraz içe çekilerek yaşayabiliriz. Dönemin sonunda yaşayacağımız olaylar ve alacağımız kararlar geleceğimizi etkileyecek türden.

10 Eylül’ de bir de önemli bir dolunayımız var, Balık Burucunda gerçekleşecek. Retro ve tutulmalara dönemleri de başlıyor. Sakin ve tutumlu davranmamız gökyüzünün önerisi.

Bazen enerji dolu ve her şeyin üstesinden gelebilecek kadar güçlü ve hevesli de hissedebiliriz, kendimizi. Bu zamanlar yeni bir ilişki için çok uygun değil çünkü Merkür retroya girmek üzere. Ama 20 Eylül’de Uranüs’ten alacağı olumlu etki ile var olan ilişkilerinizde şaşırtıcı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu geçmişteki unuttuğunuz bir ilişki de olabilir.

Detaylı sanat eserleriyle uğramak konusunda verimli bir dönem. Sayılarla yapılan bir tablo ile keyifli zamanlar geçirebiliriz. Ya da el işçiliğini geliştirebilecek bir çömlek yapımında, kendimizi yeniden keşfe çıkabiliriz..

Değişim ve dönüşümü bu transitin sonuna geldiğimizde daha net göreceğiz. Başak ayrıca; sağlık çalışanlarını, işçileri, hizmet sektörünü, memurları, öğretmenleri ve askerleri de temsil eder. Bu alanda geriye dönük alınmış ya da alınmamış kararların tartışılması da söz konusu.

YÜKSELEN BURÇLARINIZA GÖRE ETKİLERİ

YÜKSELEN KOÇ: Günlük düzeniniz ve iş yaşamınızla ilgili alanda geriye dönük yapmanız gerekenleri yapabilirsiniz. İş yaşamınızda arkadaşlarınızla daha uyumlu zamanlar geçireceksiniz. Sağlığınızla ilgili yeni düzenlemeler yapıp, bir beslenme programına dahil olabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA : Hayattan aldığınız keyifler, aşk yaşamınız varsa çocuklarınızla ilgili yeni düzenlemeler yapmanız olası. Bu alanda farkındalığınız artabilir, içsel bir hesaplaşma yaşayabilirsiniz. El becerisi ve detay gerektiren bir sanata yönelip, bunu hobi olarak yapmaya başlayabilirsiniz. Yeni bir spora başlayabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Ev ve yuvanızda aile büyüklerinizle ilgili konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Evinizde yapılması gerekenler, bakım ve onarım gerektiren şeyler ve bu alanları yeniden düzenlemeler söz konusu. Evinizde ve ailenizle vakit geçirmekten hoşlanabilirsiniz. Aile üyeliyle keyifli zamanlar sizleri bekler. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ : İletişiminiz, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilgili alanlarda geçmişe ait haberler duymanız mümkün. Temsil edilen ilişkilerde geçmişe ait hesaplaşmalar, konuşmalar söz konusu. Yakın çevrenizle daha uyumlu ve şifalı ilişkiler içerisine girebilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN : Finans alanında yenilenme ve fikirlerin icraata dönemsi söz konusu. Hünerlerinizi ortaya koyacağınız bir işten para kazanıp, bu alana yatırım yapabilirsiniz. Paranızın değerini bileceğiniz ve birikimlerinizin artacağı bir dönem. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK : Yaşamdaki birincil motivasyonlarınıza yöneleceğiniz, bunu yaparken de keyif alacağınız zamanlar. Fiziksel olarak yenilenmek ve güzelleşmek isteyip ve bu alanlarda harcama yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Kendinize karşı daha eleştiren davranabilirsiniz, bu konuda dikkatli olmanız gerek. Bedeninizdeki kusurları mercek altına almayın, lütfen. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ : İçsel huzurunuzu bulmak isteyip, içinizdeki güzellikleri keşfe çıkacağınız zamanlardan geçiyorsunuz. Ruhunuzun belki doğum gününüzden önce temize çekilmeye ihtiyacı olacak. Sağlık konusunda harcamalarınızın bu dönemde artması olası. Ayrıca kronik rahatsızlıklarınızla ilgili rutin kontrollerinizi yaptırmanız gerekiyor, bu dönemde. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP : Topluluklar ve üyesi olduğunuz gruplarla iletişiminizin artması mümkün. Ayrıca bu ortamlarda keyifli vakitler geçirip, yeni sosyal ilişkiler kurabilirsiniz. Hayalleriniz ve idealleriniz konusunda da analiz yeteneğinizi ve planlarınızı ortaya koyacaksınız. Geçmişe ait hesaplaşmalarınızda gündeminize gelecektir. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY : Yaşamdaki kariyer hedefinize daha yakın hissedebilirsiniz. Hizmet ettiğiniz bir projede emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Çalışkanlığınızla üstlerinizle olan ilişkilerinizde daha dikkat çekeceksiniz. Ayrıca kariyerinizde, eskiye ait bir kararı yeniden gündeminize alıp ve hayata geçirebilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK : Hayatınızın felsefesi, yabancılarla olan ilişkileriniz ve uzak yerlerle temasınız artar. Hukuksal konularla ilgili geçmişe ait konularda bir hak ediş size gelmesi mümkün. Bir uzaktan eğitim ya da yurtdışında bir eğitim ya da yüksek öğrenim konusunda geçmişte aldığınız kararlar yeniden gündeme gelecek. Uzak yerlere seyahat söz konusu. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA : Ortak kazancınızda artışların olması söz konusu. Ortak iş yaptığınız kişilerle kazancınızın artması ilişkilerinizi güçlendirecektir. Kendi psikolojinizle ilgili bir arınma sürecine girip, bu alanlara eğilmekten keyif alabilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK : İkili ilişkilerinizde, ortağınız ya da eşinizle yeni bir döneme giriyorsunuz. Ortağınız ya eşinizle ilişkilerinizin güçleneceği ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz zamanları iyi değerlendirin. İlişkilerinizde geçmişte alamadığınız kararları alarak yeni bir boyut getirebilirsiniz. Danışanlarınızla da ilişkilerinizi güçlendirip, eski danışanlarınızın sizinle yeniden iletişim kurduğunu gözlemleyebilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: