GÜNEŞ VE AY TUTULMALARI

AKREP’İN GÖZLERİNDE TUTULMA

25 Ekim 2022’de Türkiye saatiyle 13: 48 de parçalı Güneş Tutulması meydana geliyor. Ülkemizden de izlenebilecek bu tutulma. Çizgilerin geçtiği yerlerden izlenebilecek.

DÜNYADA TUTULMANIN GÖRÜLECEĞİ YERLER

Akrep ve Boğa tutulmaları hayatı başka açıdan sorgulattı, bizlere. Tarih boyunca var oluş ve yok oluş üzerine kuruldu, düzen. Öncesi miydi var oluş yoksa sonra mı var olduk? Bilinen tek şey döngü içinde olan her şey birbirinin sonucu. Doğmak içinden ölmeyi doğuruyor, ölmek ise yeniden doğmayı…

Akrep Burcunu tanımlarken; krizden, tutkudan, intikamdan, dedektiflikten, kaostan, cinsellikten, dönüşümden ve ölümden bahsederiz. Doğada yaşadığımız dünyada Akrep; soğuk ve ıslak, nemli yerleri, mezarlıkları, tuvalet ve giderleri anlatır. Ama hepsinin içinde bir dönüşüm gizlidir. Semboller ve ezoterizm de Akrep ile ilgilidir. Çünkü gizemi sever, tabiatı itibariyle.

MANTAR

AKREP SEMBOLİĞİ

Akrep Burcunu en iyi anlatanlardan birisidir, mantar. Çürümüş, fosilleşen ve atık maddeden faydalı bir proteine ya da öldürücü zehre dönüşen, organizma. Krizle dönüşen, sabırlı ve inatçı. Hakimiyetini gizler, içinde olan zenginliği gizler. Bir yandan da gözlemler, ortamı ve uygun zamanı bekler. Bir ağacın kökünde en umulmadık yerde çıkıverir.

Doğada yüzlerce belki binlerce türü var. Mantar; gölgeli ve ıslak yerlerde umudu kestiğimiz çürümüş bir ağaç gölgesinde ya da kökünde yetişiverir. Bu hikaye bizim ülkemizin hikayesine de benzemiyor mu?

Ya da uzun yıllardır benim de kullandığım Zümrüd-ü Anka semboliği de Akrep’i simgeler. (hikayesini merak ediyorsan buraya göz atabilirsin.) Bir yönüyle gökyüzünün hakimi kartal tarafından temsil edilirken, diğer yönüyle yerin yüzünün ve yerin altının hakimi yılan ile. Yeri geldiğinde zehir ya da panzehirdir, Şahmeran gibi.

Sevgili Billur Kalkavan’ın hastalığı nedeniyle damar yoluna takılan portundaki bir mantar yüzünden yaşamanı yitirmesi. Ve Akrep stelyumlu bir haritaya sahip olması. Sekizinci evinden( Akrep’in asıl hükmedicisi olduğu yer) krizler, ameliyatlar, ölüm ve dönüşümü temsil eden evinden alıyor olması… Yolu ışık, geçişi kolaylıkla devr-i daim olsun. Bunlar yalnızca sembolikler. Elbette yaşam planımızı belirlerken, geleceğimiz zaman gibi gideceğimiz zamanı da bu yolculuğa uygun seçiyoruz. Bir tutulma ile gelip bir tutulma ile gidiyoruz.

ÜLKEMİZE ETKİLERİ

Ülkemizdeki madenler ve maden ocaklarında yaşanan can kayıpları ve olası riskli durumlar, zehirlenme ve patlamaların meydana gelmesi ve halkın bu olaylardan derinden etkilenmesi. Bartın’da meydana gelen maden kazasında 41 Maden işçisinin can kaybı… Bu dünyadan göçen ruhların yolu ışık olsun. Geride kalan ailelerine de sabırlar diliyorum. Ülkemizin Güneşine derece olarak da yakın olan bu tutulma 5. evinde gerçekleşecek. Yani gençlerimizi de anlatıyor. Ve maalesef maden kazasında vefat eden maden emekçilerinin çoğu genç yaştaydı.

Ankara’ya göre çıkartılan an haritasında 28° Oğlak Burcu yükselirken İstanbul’a göre 3° Kova yükselecek. Bu da bize Ankara ve doğusunun yönetim, kurallar, sistem ve otorite ile ilgili konularla ilgili gündeme sahip olacağını söyler. İstanbul ve batısı için özgürlükler, insan hakları ve insan hakları ile ilgili kuruluşlar, hak arayışları ve Kova ile ilgili konuların gündemde olacağını anlatır.

AKREP BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

Sevgili Bilge Kuş, 19 yıllık bir döngüyü bitiriyoruz. Yeni bir sahne ve “perde” diyecek evren. Sabit burçların ilk derecelerinde gezegeni olanlar elbette daha çok etkilenecekler. Değişim ve dönüşümü kabullenmeyi de öğretti. Akrep ve Boğa tutulmaları bize geçen yıldan beri neler öğretti? 30 Nisan/ 16 Mayıs da zorlu tutulmalar yaşadık. Şimdi ise senenin başından beri adıyla kendilerinden söz ettiren iki kardeş tutulma geldi çattı. 25 Ekim ve ardında 8 Kasım.

Ekonomiyi, sahip olduklarımızı, sümen altı edilenleri, arkadan dönenleri, kör noktalarımızı, bizim için yük olan belki de artık zehir etkisi yaratanları, toprağı, kendimize ait olanı ya da olmayanı. Borçlanmayı, sahip olduklarımızı, olamadıklarımızı, maddi kazanç ya da kayıplarımızı, sanatçıları, sanatı ve bırakmak ile tutmak arasındaki dengeyi… Dahası ortaklı paramız ile kendimize ait olanı, mirasımız ile kendi kazancımızı, ameliyatları, ölümü, krizi, psikolojiyi, okültizm ve ezoterik bilgi ve daha pek çok şeyi…

Ne çok değer değişti ve değişiyor hayatlarımızda. Savaşlar, dünyanın çeşitli ülkelerinde darbeler, ayaklanmalar. Yerin altındaki enerji kaynakları ile ilgili konular. Paraya bakış açımız, ilişki süreçlerimiz, üretim süreçleri, toprağın değeri ve tarıma verilen önem… Hepimiz aslında kendi hayatımızda bir ekonomist ve üretici olmadık mı?

İLİŞKİLERİN KADERİ

23 Ekim’de Güneş, Ay ve Venüs kavuşacaklar. Tutulma günüde yan yana olmaya devam edecekler. Ama bu Venüs çok rahat edemediği yer olan Akrep’te. İlişkilerin derinine inmek, değerlerimizi sorgulamak ve yeni bir dönüşüm yoluna girmek kaçınılmaz olacak. Diplomatik krizler dünya genelinde gündemde olur böylesi bir dönemde. Çünkü işin içinde Venüs’ün olması aşk hikayelerinde de bir dönüşüm getirecektir, bizlere.

Arabulucu olmak daha zor olacaktır. Krizleri yönetmek için sağ duyulu davranmamız çok önemli. Kendinizi ve ilişkilerinizi temize çekmeye hazır olun. Gücümüzü karşı tarafla yarıştırmak ve haklı çıkmak isteyebiliriz. Güç savaşları ve tutkuyla alınan kararlar. Bazen karanlık yönleri gösterecek bazen görmek istemediklerimizi. Her ne olursa olsun perde aralanır ve derinlerdeki gizemler açığa çıkar.

Sabit burçların enerjileri inatçıdır, konforunu korumak ister, bulunduğu yerin güvenine alışkındır. Lakin bu tutulmalar bizi bulunduğumuz belki de güvenli sandığımız -ama olmayan- yerlerden kaldıracak. Direndiğimiz şeyler zamanla ayağımızdaki zincir olur, fark edemeyiz. Bırakma enerjileri yüksek çünkü bu tutulma güney ay düğümü yönünde ve Akrep’te.

Hani hep ölümden ve dönüşümden bahsediyoruz, insanların ya da olayların artık sana ait olmadığını fark etmek ve onları bırakmakta bir çeşit ölümdür. Ölüm, yaşam kadar gereklidir. Yenilenmek için yeniden başka bir evreye geçebilmek için dönüşmesi gerekir, insanın. Korkma ya da ruhuna korkular salınmasına izin verme. Bitmesi gereken bitecek, dönüşmesi gereken dönüşecek. Ve her şey illa ki sonunda iyiye evrilecek.

SATÜRN DÜZ DÖNÜYOR MARS RETROYA BAŞLIYOR

Satürn 23 Ekim itibariyle artık Kova Burcundaki son düzeltmelerini de yapıp düz hareketine geçti. Peki neler öğretti neler Satürn’ümüz bize? 2020 Mart ayından bu yana Kova’da en güçlü olduğu yerlerden birinde. Özgürlüğümüzü kısıtladı, toplumları birbirinden uzaklaştırdı. Dahası yeni dünya düzeni kurulurken sisteme alıştırdı. Artık hak edişler verilmeye başlayacak. O halde öğrendik mi? Ya da hala ısrarlı mıyız öğrenememekte? Karneyi asıl Satürn Balık Burcuna geçtiğinde alacağız. Kova’da retro hareketten düz harekete geçtiği zamanlarda 17 Aralık 2020 – 12 Ekim 2021 neler yaşadınız? Yükselen burcunuza göre hangi ev alanında neler yaşadığınıza mutlaka göz atın. Siz de hangi evlerinizden geçtiğine göz atın. Eğer gerçekten sorumluluklarımızı bilip bir düzen oluşturabildiysek; 2023 Mart ile birlikte Balık Burcuna geçtiğinde ödülleri ile gelecek, bize.

1986 ve 2004 yıllarında gerçekleşen tutulmalar aynı 124 numaralı Saros ailesine ait. Bu zamanlara kişisel hayatlarınızda neler yaşadığınıza bir bakın. Neler tamamlanır ve neler yeniden başlar? Aynıları değil elbette çünkü tutulmalar aynı burçlarda değil. Bir hatırlatma yapar, bu konular üzerine.

Mars İkizler Burcunda 30 Ekim’de retroya başlıyor. 2023 Ocak ayına değin retro. Bunun ne demek olduğunu buraya gelene kadar defalarca dinledin ve okudun belki. Benim bunların üzerine söyleyeceğim; sözlerinle savaşa girerken bir daha düşün. Dürtüsel davranmak yerine akılcı çözümlere odaklanmak en doğrusu. İletişimde sözlerini yaralayıcı bir silah gibi kullanabilirsin. Neptün’den aldığı açı da hala etkisini sürdürüyor. Yani yalan haber ve manipülasyon hala devrede. Sözlerini kısıtlayıp, kendini ifade etmeni zorlaştırır. Sözlü kazalara sebebiyet verir, dikkat. Bin düşün bir konuş.

Neden bu kadar önemli Mars retro? Çünkü Akrep Burcundaki tutulmanın yöneticisi. Ve eğer gezegen retro yani geri harekette ise bu içe dönük enerjidir. Mars bizim hareket enerjimizdir ve retro enerjiyi içe dönük çalıştırır. Yani bu enerji arabanın boğulan motoru gibidir. İkizler Burcunda geri giden Mars, uluslararası ticarette aksamaları, gazeteleri, gazetecileri ve basın kuruluşlarını, taşımacılık ve karayollarıyla ilgili sorunları gündeme getirir. Ekonomik anlamda daha dikkatli olunması gerekli.

Bilgiyi, iletişimi ve insan ilişkilerindeki dengeyi sağlayabilirsek, gücümüzü ortaya koyarken hem bunu iletişim yoluyla inşaa edebileceğiz hem de fikirlerimizi hayata geçirebileceğiz.

Kimliğinin, ilişkilerinin, değer yargılarının, değer verdiklerinin dönüşümüne, çürüyenlerin artık sisteminden ayrılmasına müsaade et, diyor. Yeni bir başlangıç için bitmeyen ilişkini sonlandır. Kişiliğin ya da kimliğinde bırakman gerekenleri öldür ve yeniden doğ. Pluto Akrep’in yöneticisi olarak en belirgin yerde duruyor. Hayat felsefeni dönüştür, birincil motivasyonlarında dönüşecek, diyor.

Güneş tutulmaları dünya astrolojisinde ülkelerin liderleri ile ilgilidir. Ayrıca Ay Tutulmaları ise halkları anlatır. Dünya liderleriyle ilgili istifa haberleri duyabiliriz. Ya da lider kadrolarından ayrılmalar, istifalar duyabiliriz. Bu yazıyı kaleme alırken; İngiltere Başbakanının istifa haberi geldi. Neden böyle söylüyoruz ? Çünkü güney ay düğümü yönlü tutulmalar, bırakmamız gerekenlerdir ve dahası Akrep enerjisi de bırakma ile ilgilidir.

Ülkemizin Güneşinin de derecesine çok yakın ve beşinci evinde gerçekleşecek bu tutulma demiştik. Sanat ve/veya sanatçılar, eğlence hayatı, gençler ve çocuklar, borsa ile ilgili konularında yeni gelişmeler, krizler ve düzenlemeleri söyler, bize. Ülkemizin haritasında halkı anlatan Ay 12. evinde ve İkizler Burcunda. Şimdiden transit Mars’ın etkisi başladı. Güneş tutulmasından destek alıyor, İkizler’deki Ay’ımız. Ve böylece değişim ve dönüşüm için seni destekleyeceğim diyor.

Ay’ımızın kapalı bir ev alanında olması halkın, bazen kadersel koşullara kurban edildiğini, kendisini feda edebilen bir halk olduğunu söyler. Az biraz dedikoduyu ve manipülasyonu da sevdiğimizi gösterir. Ayrıca on ikinci ev hastaneleri, hapishaneleri, huzurevlerini, bakımevlerini, gizli düşmanları ve örgütleri, tarikatları, din adamlarını da anlatır. Ve elbette bu alandaki Mars’ın, bahsi geçen konularla ilgili gündem oluşturması olası.

Ve son olarak hükümetin yeni bir ekonomik paket açıklaması muhtemel. Muhalefet ile de arasındaki söz düellosunun dozunu giderek artırması olası .

SABİAN SEMBOLÜ

“KÜÇÜK BİR KÖYDE EV GÜÇLENDİRME PARTİSİNE KOMŞULAR YARDIMCI OLUR”

Bu sembolle anlatılmak istenen; insanların birlikte onardıkları ve birlikte başardığı her şey. Tek başına yapamayacağın her şeyi birlikte yapabiliyoruz. Ve ortaya mükemmel şeyler çıkartıyoruz. Birlikten kuvvet doğar, mantığını iyice kavrayıp bunu günlük hayatta deneyimlemek. Toplum olmanın toplu şekilde bir arada yaşamanın da en güzel yanı bu değil mi? Zor olanı kolaylaştırmak ve sonunda bu başarıyı büyük bir şölene dönüştürüp kutlamak. Birlikte başarılan işlerin hazzını dünyada başka hiçbir şey veremez. Emek ettiğin işin karşısında keyifle yiyip içmek ve dostluklarla pekiştirmek. İnsanları bir arada tutan yegane şey ortak amaçlarıdır. Ortak bir amaca hizmet etmeyen hiç bir topluluk uzun süreli bir arada duramaz.

Büyük projeler inşaa etmek, yurtlar barınaklar yapmak. Birlikte vakit geçirilen eğlence mekanları.

Grup cömertliğinden yararlanmak. Grup çabalarını reddetmek. Kimin ne yaptığı konusunda çekişme. İnsanların girdilerine güvenmemek. Başkalarından kapatma.

Tutulmaları kolaylıkla ve aydınlanma ile atlamak dileğiyle…

YÜKSELEN BURCA GÖRE TUTULMA ETKİLERİ

YÜKSELEN KOÇ: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin ortak finans ve kazanımlarınızı, eşinizin maddi kazancını, cinselliğinizi, miras ve krizli durumlarınızı, ameliyatları ayrıca psikolojinizi de anlatan evinizde gerçekleşecek sevgili Koç’lar.  Büyük bir dönüşüm içindesiniz. Bir borçlanma, kredi ile yatırım yapmak için harekete geçebilirsiniz. Ya da bir ortağınızla böyle bir projeye dahil olabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşmeler konusunda destekleniyorsunuz ama iyice okumadan karar vermeyin, yanılgılara da dikkat. Beden sağlığınız ve birincil motivasyonlarınız açısından Jüpiter sizi her ne kadar retro olsa da destekliyor. Görünmez kazalara ve şehir içinde kısa mesafedeki araç kullanımınıza dikkat edin. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin karşı evinizde yani eşiniz, ortağınız ikili ilişkileriniz, açık düşmanlarınız ve rakiplerinizi temsil eden alanda gerçekleşecek sevgili Boğa’lar. İlişkiler ile ilgili bu tutulma serisi ile birlikte büyük dönüşüm yaşadınız. Tutkulu bir aşk hikayesi başlar mı kim bilir? Ya da artık bitmesi gereken ve yeterince zarar vermiş olan bir ilişki? Bu bir ortaklık için de söz konusu olabilir. Kariyeriniz ve maddi kazancınız ayrıca öz değerinizle ilgili bir dönüşüm zamanı. Hak ettiklerinizi almaya başlayacaksınız. Toplum önündeki görünürlüğünüzde dönüşüm söz konusu. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin günlük hayatınız, sağlığınız, evcil hayvanlarınız, iş hayatınız ve size hizmet edenleri temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek sevgili İkizler. Hayatınızın olağan akışını dönüştürmek üzeresiniz belki de başladınız. Toksik atıklardan kurtulmak size angarya gelen işleri düzenlemek için evren sizinle. Çözümü önceden bulduysanız ne ala ama hala vazgeçmediğiniz ihtiyacınız dışındaki her şeyden arınacaksınız. Günlük koşturma içinde ya da iş ortamınızda bazı dönüşümler yolda. Korkmayın bu sizin için olması gereken bir dönüşüm. Küçük tavsiye kendinizi olmadık durumların içerisine düşürmeyin. Bırakın toz duman bir durulsun, fevri hareketleriniz sizi istemediğiniz sonuçlara götürür. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin aşk hayatınızı, varsa çocuklarınız, hobileriniz hayattan aldığınız keyifler ve zevklerinizi temsil eden ev alanında gerçekleşecek sevgili Yengeç’ler. Aşk kokusu var mı havada? Neye en çok aşk ile bağlısınız? Tutkulu olduğunuz her şeyin dozu biraz fazla bu ara öyle mi? Kıskançlık krizlerine dikkat. Yeni başladığınız bir ilişkiye de yaratıcılığınızı keşfettiğiniz bir sanat ya da spor alanına da ilginiz çok yoğun olabilir. Çocuklarınızla ilgili krizli durumlara yeni çözümler getirebilirsiniz. Çocuğunuz yoksa istiyorsanız bu dönem uygun. Hukuki konularda ve yabancılarla ilgili göremediğiniz bir durum söz konusu, dikkat. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin hanenizi, yuvanızı, emlak konularını, atalarınızı ve köklerinizi anlatan ev alanında gerçekleşecek sevgili Aslan’lar. Bir süredir almayı planladığınız ev ya da arazi varsa bu krizli konunun aşılması olası. Ev hayatınızda bir süredir çözülemeyen sorunlar var ise bunların çözümü mümkün. Ev içinde banyo ve tuvalet ile ilgili yapılması gereken tadilat varsa bu dönem uygun. Çocuğunuz ya da eşiniz; yaşadığınız evden ayrılıp yeni bir eve taşınabilir. Bu durum çocuğunuzun evlenmesi, tayini nedeniyle de gerçekleşebilir. Bir tayin nedeniyle siz de bulunduğunuz yerden ayrılabilir, kendi başınıza eve çıkabilirsiniz. İkili ilişkilerde de uzun süredir bir yapılanma içindesiniz. Sosyal topluluklar içinde yanılgılara düşebilme ihtimaliniz var. Umutla hevesle girdiğiniz bir proje sizi memnun etmez belki bu dönem. Aile büyükleri ile geçmişe ait travmalar çözülmesi mümkün. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin iletişim, anlaşmalar, kısa seyahatler, kardeşler ve kuzenler, yakın akraba ve komşuları temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek sevgili Başak’lar. Yeni projeler, uzun zamandır bekleyen ama hayata geçiremedikleriniz için artık sahne vakti. Yepyeni bir döngüye giriyorsunuz. Hedefleriniz ve yapmak istediklerinizle iletişim şeklinizle yeni bir döngü başlıyor. Sorunları ve çözümleri siz çok iyi biliyorsunuz. Kuzenler, kardeşler ve yakın iletişimde olduğunuz kişilerle çözümsüz tartışmalara girmek yerine sorunsalınıza odaklanarak bu dönemi atlatın. Yapılacak sözleşmelere bu dönemde dikkat edin, hayal kırıklığına dikkat. Uzun zamandır günlük hayatınızdaki zorlu ve stresli koşulların yavaş yavaş düzene gireceğini bilin. Çok çalıştım ama emeklerimin karşılığını alamadım, demeyin. Evren sizin her yaptığınızı kaydetti. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin kendinize ait kazancınız, maddi geliriniz, öz- değer yargılarınız, öz- sevginizi temsil eden ev alanında gerçekleşecek sevgili Terazi’ler. Yatırımlarınız konusunda yepyeni bir dönem içindesiniz. Bu zaman diliminde çözüm bekleyen ve krizli durumlarınız varsa yeni düzenlemelere gidebilirsiniz. Maddi kazanç konusunda kendinizi krizli durumların içerisine sokmaktan kaçının. Öz- sevginiz konusunda da derin yaralarınızı keşfedebilirsiniz. Peki bu durumu artık bırakmak ve o yarayı temizlemenin zamanı gelmedi mi? Şimdi değilse ne zaman? Bu yeni döngü krizler ile yeniden doğ diyor. Kendini yeniden değerli kılacak olan yine içindeki sen. Bu fırsatı yakalarsan kimliğin ve hayattaki birincil motivasyonlarında dönüşecek. Hayattan bu ara pek zevk alamıyor olabilirsin. Günlük rutinlerin içinde sağlığına da dikkat etmen gerek. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP: Sizin baş rolünüzde gerçekleşecek bu Güneş tutulması sevgili Akrep’ler. Kimliğiniz, birincil motivasyonlarınız, fiziksel bedeninizle ilgili bir dönüşüm sürecinde olabilirsiniz. Siz zaten tüm bu dönüşümün şifreleriyle doğdunuz. Bedenen yapacağınız değişim çok dikkat çekecek. Ama sizin de yapmanız gereken kendinizi manipüle etmeden, olaylara ve akışa sezgileriniz ve mantığınızla yaklaşarak hareket etmek. Siz ve karşıt burcunuz Boğa’da gerçekleşen tutulmalar hayat planınızı yeniden yapılandırıyor, elbette. Çözüm odaklı olmayı seçin, lütfen. Bir süredir yakın çevreniz ve evinizin içerisinde sizi dönüştüren ve kısıtlayan durumlar olabilir. İhmal ettiğiniz psikolojik sağlığınızla ilgili yardım almanız gerekebilir. Aşk hayatınızda da yanılgı ve yanlış anlaşılmalara dikkat. Kendinizi özgürleşmeye açın, bunu hak ettiniz. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin bilinçdışınızı, rüyalarınızı, geçmişe ait anılarınızı, gizli düşmanlarınızı, kendinizi feda ettiğiniz yerleri, kader bilincinizi anlatan evinizde gerçekleşecek sevgili Yay’lar. Ruhunuzun derinlerinde bir şeylerin çözümlendiğini ya da bir krizle gün yüzüne çıkan sorunlarınızı fark edeceksiniz. Rüyalarınızda çözümlemelere gidebilirsiniz. Geçmişe ait bir travmanızı iyileştirebilirsiniz. Bu dönem; kendi içinize kapanacağınız ve ruhsallığınızı bulma meditasyonları yapabileceğiniz bir zaman dilimi. İkili ilişkilerinizde de bir revizyon dönemi yaşayabilirsiniz. Bir ortaklık ya da süregelen bir evlilik üzerine düşünmeniz gereken zamanlar. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Akrep Burucundaki Güneş tutulması sizin hayalleriniz, idealleriniz, sosyal çevreniz bağlı olduğunuz gruplar ya da dernekleri temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek sevgili Oğlak’lar. Bu konularla ilgili yeni bir dönemim başlangıcı. Üyesi olduğunuz gruplardaki ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Bazı ayrılık ya da kopuşlar yaşanabilir. Ama bu aslında uzun zamandır beklenilen bir ayrılış olacaktır. Hayallerinizi ve hedeflerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Yeni bir döngü başlarken siz de bu tutulma ile gelecek planlarınızda daha tutkulu bir tavır içine girebilirsiniz. Olası planlarınız konusunda da destekleneceksiniz. İş ve günlük yaşamınızda iletişim kazalarına ve tartışmalara dikkat edin. Yakın çevreniz ve kardeş kuzen ilişkilerinizde de yanıltıcı durumlar söz konusu olabilir. Kontrat ve sözleşme imzalarken dikkatli okumaya gayret gösterin. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin yaşamdaki hedeflerinizi, kariyeriniz, yaşamınızı inşaa etmek istediğiniz yeri, üstlerinizi, patronlarınızı temsil eden ev alanınızda gerçekleşecek sevgili Kova’lar. Yaşamınızın bu dönemi ve iş arasındaki sırat köprüsü üzerine dönüşümü hedefliyor. Bir kriz ya da var olan bir krizin çözümü? Mesleğinizi, ailenizi ya da ne olmadığınızı sorgulatıyor, bu ara evren. Bundan sonrası için yapmak istediklerinizi ya da istemediklerinizi önünüze alıp karar vereceksiniz. Bu yol yeni bir yol olacak. Şayet şimdiye kadar çözüm bulamadıysanız, hayat sizin yerinize bulacak. Üstleriniz ile aranızdaki sorunları çözmeniz gerekebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili bir kayıp yaşamış olabilirsiniz. Yatırım araçlarını dikkatli takip edin. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK: Akrep Burcundaki Güneş tutulması sizin hayat felsefeniz, inançlarınız, yabancılar, yurtdışı, uzak seyahatler, uzaktan ya da yüksek eğitimi anlatan ev alanınızda gerçekleşecek sevgili Balık’lar. Bu alanlarda yeni bir döngü başlayacak. Bir eğitime katılabilir, aldığınız eğitimde uzmanlaşabilirsiniz. Hayat felsefeniz bu dönemde yeniden kendisini gerçekleştirecek. Uzun bir yolculuk ve orada tanışacağınız bir aşk hikayeniz olabilir. Bir yüksek eğitime başvurunuz kabul edilebilir. Hukuki konular ve yaşamdaki inandıklarınızla ilgili yeni bir süreç başlayabilir. Güneş tutulması hayatınıza yepyeni farkındalıklar getirsin… Siz de şimdi doğum haritanızı merak ediyor ve bizden danışmanlık almak istiyorsanız bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

Görüşmek üzere, sevgiler…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: