DOLUNAY YAZILARI

ASLAN BURCU DOLUNAYI

SÜRPİZLİ DOLUNAY 5 ŞUBAT 2023

photo of teepee under a starry sky
Photo by Chait Goli on Pexels.com

Aslan Burcu Dolunayı; Türkiye saatiyle 21 :28 ‘de Aslan Burcunun 16° 40’ gerçekleşecek. Ve bu dolunay sürprizli gelişmelere hazırlan, mesajıyla geliyor.

Ankara’ya göre çıkartılan haritada Başak Burcu yükseliyor. Haritalarımızda Başak ve Aslan Burcunun bulunduğu ev alanları daha ön plana çıkacak. Haydi gel birlikte anlamaya çalışalım sevgili Bilge Kuş gökyüzü neler der?

Aslan Burcu Dolunayı, 21 Ocak’ta meydana gelen Kova yeniayında başlatılan işlerin ve adımların yavaş yavaş sonuçlarını göreceğimiz bir dönem.

Aslan burcu; çocukları, yaşama sevincimizi, içimizdeki çocuğu, kadınları, eğlence ve sanat hayatını, spor ve sporcuları, hobilerimizi, riskli yatırım araçlarını, borsayı, altını, ben demeyi, egoyu, hayattan en çok keyif aldıklarımızı, aşk hayatımızı, flörtlerimizi, sahnede olmayı, liderleri, göz önünde olan önemli yöneticileri, kralları ve kraliçeleri temsil eder.

8 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşen Boğa Tutulmasını tetikleyen bir dolunay olacak. Hatırla, diyor. Kasım ayından bu yana neler yaşadın? Ya da oralarda neler değişti, anladın mı, farkındalık kazandın mı?

Uranüs etkili ve sert bir tutulmaydı, çünkü. Bunları bir çerçevede oturman gerekiyordu, yaptın mı diyecek? Ve bir dolunay olması sebebiyle de orada bırakamadıkların, ısrarla değiştirmek istemediklerin varsa yol ayrımına gitmen gerektiğini bir kez daha anlatmaya çalışacak. Uzun bir cümle oldu değil mi? Soluğun kesildi mi yoksa gayet rahatlıkla tüm cümlenin içinden geçebildin mi?

Gökyüzü hatırlatır kendini, sen fark edene kadar devam eder aynı yerden sınamaya. Boğa tutulması yazısını yazdım ama yayınlayamadım, ağır bir grip geçirdim. Sekizinci evimde ve Boğa Chrion’umun üzerinde gerçekleşti kriz çıkardı, yani. Kendine ne kadar değer veriyorsun, yaralandığın yer değerini keşfedememiş olman mı; yoksa yeteneklerini ortaya çıkartmama konusunda ısrarın mı? dedi. Boğa’nın yöneticisi Venüs’üm ise 9. evimde İkizlerde. Kendine verdiğin değeri bulana kadar iletişimin aksar, dedi. Ayrıca sağlık evimdeki Satürn’de bu tutulmada baş roldeydi, dinlen biraz demesi mümkün. Şimdi Aslan Dolunayı tetikliyor, bu krizli tutulmayı hem de 12. evimden. Gizli saklı, geçmişe ait ne varsa perde arkasında kalan sana göstereceğim, diyor. Ayrıca gizlendiğin yerden çık, bakalım neler yaptın anlat, diyor. Ruhsallığınla ilgili de artık daha net şekilde seni sahneye alacağım, “buyurunuz efem” de dedi. Bakalım neler olacak, ben de merak ettim şimdi 🙂

Haydi Dolunay’a dönelim:

Sabit Burçlarda gezegenleri olanlar bu dolunaydan elbette daha çok etkilenecekler. Boğa, Akrep, Aslan ve Kova’da( +/- 5) 16° gezegeniniz var ise hem o gezegen konuları hem de bulunduğu ev konularında gelişmeler ve sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

Dolunayın yöneticisi Güneş, (Aslan burcunun yöneticisi) tam karşısında 5. evde duruyor. Kova Burcundayken çok rahat edemez, Güneş. Çünkü ışığını yansıtamaz, karakışın en çok hissedildiği dönemdir. Ben ve biz olmak, ego ve toplumsal düzen arasında dengelenme süreçlerinin içinden geçeriz. Güneş ve Ay an haritasının 11. ve 5. evinde. Aslan’ın evinde Güneş Kova Burcunda ve Kova’nın asıl evi olan 11. evde Ay Aslan’da. Bu da demek oluyor ki toplumsal alanda ego daha ön plana çıkarken; kişisel hayatlarımızda (aşk, ilişkiler, yatırım alanlarımız, zevklerimiz) toplumsal düzenin etkilerini hissedeceğiz.

11.ev, ideallerimiz, gelecek planlarımız, ülkenin meclisi, sivil toplum örgütleri, üyesi olduğumuz gruplar ve derneklerdir. Mecliste hareketlilik görülmesi söz konusu. Liderler, sahnede ya da göz önünde bulunan insanlarla ilgili son dakika ve şaşırtıcı haberler duyabiliriz. Sahne olmak ile egonun esiri olmak bunu çok deneyimleyeceğiz. Duygusal tepkiler verirken aşırıya giden ve can yakıcı, kibirli söylemler topluluklarda huzurun kaçmasına sebebiyet verir. Toplumsal alanı temsil eden bir yerde dolunay oluyorsa kitlelerde açığa çıkan enerji ve hak arayışı kaçınılmaz gibi. Meclis gündeminde ya da önemli sivil tolum örgütlerindeki bazı liderlerin, yöneticilerin ya da önemli kişilerin sahneden çekilmesi olası.

An haritasında yükselen Başak bize yeniden düzenlememiz gerekenleri hatırlatacak. Memurlar, sağlık sektörü, işçiler, hizmet sektöründe çalışanlar ile ilgili düzenlemeler ufukta. Daha sağlamcı olacağımız günler. Ve artık dağınıklığa çok tahammül edemiyoruz, Başak düzen ister ve analiz etmeyi sever. Yükselen ve İkizlerdeki Mars’ın da yöneticisi Merkür ise Oğlak burcundaki Plüton ile yakın temasta. Sistemde köklü çözümler için ben sana destek vereceğim, diyor. Hızlan ve harekete geçmen için gücünü hisset, diyor. Neptün’ün Merkür’ü destekleyici açısıyla da ilahi olanla aramızdaki mesafe ortadan kalkar. Bir fikir ya da düşünce şekli hayatının anlamını değiştiriverir, aniden.

Merkür, Plüto ile dördüncü evde duruyor, dünya astrolojisinde muhalefeti anlatır, bu ev. Muhalefetin köklü bir değişim içinde olduğunu, sistemle ilgili perde arkasındaki, gizlide ve derinlerde kalmış bilgilere ulaştığını anlatıyor, olması mümkün. Söylenilen her söz, atılan her imza ve sosyal medyadan duyurulan her şey tarihe not düşülecektir. Ve atılan her twitter geri alınsa dahi asla izi silinmeyecek ve geleceği şekillendirecektir.

Sağlık açısından ise Aslan Burcu kalbimizi temsil eder. Kalp ve dolaşım sistemimize dikkat çekeci. Göğüs ve sırt bölgesi daha hassas dikkat. Yaptırmamız gereken kontrollerimiz varsa ihmal etmeyelim.

SÜRPRİZLİ DURUMLAR DEVREDE

Ve tabi bir baş kahramanımız daha var: Sevgili Uranüs’ümüz hafta başından beri Güneş ile restleşiyor. Dolunay anında ise; Ay bu ikiliye eşlik edercesine kadraja giriyor. Sürprizli gelişmeler tam da burada devreye giriyor. Havada sert rüzgarlar esecek. Buz keser mi her yer.? Evet, buz keser hava. Elektrikle ilgili sorunlar yaşanması da mümkün.

Şaşırır mıyız? Çok mümkün… Peki ya sarsıntı ve şoke etkisi yaratan olaylar yaşanır mı? Uranüs bu adı üzerinde çılgın gezegen, yapar mı yapar. Dolunaylar artık hepimizin bildiği gibi sonlanma ve sonuç alma zamanlarıdır. Aşk ve ilişkilerde ani bitişler olası. Çocuklarımız, sahne ve eğlence sektöründe çalışanlar, sanatçılarımızla ilgili şaşırtıcı haberler duyabiliriz.

Sekizinci ev, dönüşüm evidir. Uranüs buradan sert bir açı kalıbının en tepesinden göz kırpıyor, bize. Sürprizli uyanışa hazır olun, diyor. Krizli ve beklenmedik durumlardan sonra değiştiğini ve asıl olması gerekenin bu olduğunu fark et, der. Geleceğe bakmalısın daima, sloganıdır. Eskiyi ve alışılageldiği pek sevmez. Çığır açar, ufkunu genişletir. Bunu yaparken biraz isyankâr ve başkaldıran tavrını ortaya koyması çok mümkün. Ne demişler: “O kaa kusur, kadı kızında da olur.”

Mars ve Venüs’e gelecek olursak; onların arasında da gerilimli bir enerji söz konusu. Eril ve dişil enerjilerin birbirini zorladığı tatsız dönem. Sözle yaralanmalara dikkat! Düşünerek, ardını arkasını kollayarak konuşmaya ya da iletişim kurmaya dikkat edelim. Anlamsız bir fevrilik üzerimize yapışabilir. Kendimizi gereksiz bir kavganın tam ortasında bulmaya gerek var mı? Bitmesi gerekiyorsa bu dönemde yaşanılan ilişki bitecek, zaten. Gitmesi gereken gitti, retrolar bitti velhasıl uzlaşı önemli, çiçeğim.

Oysa ki; Balık burcundaki Venüs’ümüz, Uranüs’ten destekleyici bir etkiyi de alıyor. Bu etki kendimize verdiğimiz değeri, yatırımlarımızı, sıra dışılığımızı ve yaratıcılığımızı besler. Dolunaydan hemen sonra kesinleşecek bu etkiyle uzaya, bilinmeze ve ruhsallığa daha yakın da hissedebiliriz. Farklı bir bakış açısıyla hayata bakmak, topluluklara girmek isteğimizde beklenmedik artış, söz konusu. Böylesi fırsatlar önümüze geldiğinde değerlendirebiliriz.

21 Nisan’a kadar gökyüzünde retro olmayışı olayların hızının baş döndürücü olacağını söylüyor. Bu az rastlanan bir dönem. Mart ayında Plüton Kova ve Satürn Balık geçişi ile tüm dengeler değişecek. Havanın kokusu, suyun tadı farklı olacak. Bu geçişlerde ahir ömrümüzde denk geleceğimiz ender olaylardan, olacak. Tarihe not düşen bir nesil olduk vesselam.

ÜLKEMİZ AÇISINDAN ÖNEMİ

Ülkemizin maddi kazanımlarını, dış borçlarını, vergi ve ödemelerini, yani kısaca finansal konularını ilgilendiren ev alanlarında gerçekleşecek, Aslan Dolunayı.

Güvenliğimizi ilgilendiren konular, muhalefet ile ilgili gündem ilk sıralarda yer alacak. Ekonomi, para piyasalarında hareketlilik gözlemleyebiliriz. Vergi affı ve düzenlemesi, EYT ile ilgili düzenlemelerin netlik kazanması, dış borçlanmamız gündemimizde olacak. Bu dolunay ülkemizin Venüs’ünü de olumsuz anlamda etkileyeceği ekonomiye, sanatçılarımıza, kadınlara dikkat çekiyor. Ünlü bir kadın sanatçıyla ilgili beklenmedik ve sarsıcı haberler alabiliriz. Yine borsa ve riskli yatırımlar konusunu da sahneye alacak gibi duruyor.

Ülkemizin Başak burcunu kesen evi ülke güvenliği ve sınırlarımızı temsil eden evi. Bu konular gündemin ilk sıralarında yerini alacak. Yöneticisi Merkür, Plüto ile birlikte, yedinci evimizde. Yani güvenlikle ilgili çıkan haberler, ülkenin açık düşmanları ya da ortaklı konularının bulunduğu uzak ve yabancı ülkelerden geliyor, der.

Plüton astrolojide patlayıcı maddeleri, suikast ve ölümleri de anlatır. Merkür ile yan yana olunca bu tür haberlerin yapılmasına ön ayak olmuş, olabilir. Ve dolunayın tepe noktasında duran Uranüs’ün konsoloslukları temsil eden 11. evimizde bulunması enteresan. Günlerdir yabancı basında konsolosluklarla ilgili çıkan haberlerin nedeni de bu dolunay etkisinden. Olayların hepsi olasılıktan ibaret, paniğe kapılmayın lütfen. Sadece gökyüzünü anlamaya çalışmak için yapıyoruz tüm yorum ve analizleri.

ETKİLİ SABİT YILDIZLAR

Güneş ile kavuşum yapan Alnair sabit yıldızı, emeklilikle ilgilidir. Bu yıldızın üzerinde gerçekleşen yeniay ve dolunaylar emeklilik hakkı verir. Güneşin üzerinde ve Ayın tam karşısında gerçekleşmesi, EYT ile ilgili düzenlemenin artık sonlanacağını söylemek çok da yanlış olmaz.. Ya da toplumda tanınmış isimlerin, liderlerin jübilesini yapmasına şahit olacağız.

Sualocin sabit yıldızı da Güneş ile kavuşumda. Bu da kendimize güvenimizin arttır ve daha naif tavırlar sergileyebilirsin, der. Güveni abartmamakta fayda var. Ve Zosma sabit yıldızı Ay ile paralel açıda. Burada kendini kurban edilme anlamı taşır. Çok da hesapta olmayan durumlar yüzünden kurban yerine mücadele eder ya da bu duruma kendimiz düşebiliriz. Ayrıca varlık gösteremediğimiz durumlar, kendimizi ezik ve çaresiz hissettiğimiz olaylar yaşanırsa şaşırmayalım. Duygusal açıdan bu durumları yaşıyor olabiliriz ama farkında değilizdir. Bu durum dolunay ile hem açığa çıkar, Uranüs ile az biraz sarsar ve sona erer. Ayrıca halkta kendisini bu durumda hissedebilir. Dünya açısından bu durumdaki halklar ve topluluklar daha görünür olması mümkün.

SABİAN SEMBOLLERİ

“GÖNÜLLÜ KİLİSE KOROSU DİNİ İLAHİLER SÖYLEMEKTE”

Aslan Burcundaki bu sembol, topluma ve bütüne karşılık beklemeden iyilik yapan insanların birlikteliğini anlatır. Bu aralar, sizinle aynı yöne bakan ortak noktalarda buluşup aynı vizyonu paylaştığınız insanlarla daha çok birlikte olmak, iyi geliyor. Ruhsal birliktelik sizi ışığa götürüyor. Tek başınıza değil toplu olarak hareket etmek bir amaçta birleşmek ve görünür olmak gerekliliği. Koro gibi bir ağızdan ama tek ses olmak, ses vermek. En son ne zaman bir ezgiye eşlik ettin? Peki ya en son birlikte söylediğin şarkı hangisi? Aslan dolunayında eğlenmek, kendini ezgilere bırakmak dahası sesini gür şekliyle ortaya koymak önemli. Birlikteyken daha güçlü olduğunu ruhun hissedecek. Kiliseler ev korolar önemli bu ara.

Negatif yönü ise koronun en arkasında görünmez olmak ve hayatını gönüllülük esasına göre kurup parasız pulsuz kalmak. Bir de sesinin kalabalıklar içinde duyulamaması.

“EFENDİSİNİ VE EŞYALARINI KORUYAN BEKÇİ KÖPEKLERİ”

Kova Güneşindeki bu sembol; bize ait olanları koruduğumuzu yani onun ya da onların bekçisi olduğumuzu anlatır. Bunu yaparken farklı duygular iç içedir. Sevdiklerimizi, bize ait ne varsa koruduğumuzu bilir ve bununla övünç duyarız. Öte yandan bu durum bir sürü insanın ya da mal varlığının yükünü omzumuza yükler. İpin üstünde olabiliriz çoğu zaman. pür dikkat olmamız gerekir, algılarımız açık olmalıdır. Her şeyin birinin sorumluluğunda olması kişiyi kontrol delisi yapar. Tek başımıza üstesinden gelemeyebiliriz de bazen. Yardım istemek zor bazen evet. Fakat güvenebileceğimiz insanlara da ihtiyacımız var.

Kendimizi sürekli tetikte hissetmek çevrede hep bir tehlike ve tuzak duygusuyla yaşamak çok yorucu. Güvenlik ve alarm durumları, köpekler, birden gelişen olaylara dikkat. Gücü kontrolsüz kullanmadan, aşırıyı şüpheyi dengeleyerek yaşamayı öğrenmek gerek.

YÜKSELEN BURÇLARINIZA GÖRE ETKİLERİ

Yükselen Koç

Bu dolunay sizin; aşk ve ilişkileriniz, çocuklarınız, hayattan aldığınız keyifler ve spor faaliyetleriniz ile hobileriniz, yaratıcılığınızı sergileyeceğiniz durumları hareketlendirecek. Ayrıca yatırımlarınız konusuyla da yakında ilgilisiniz. Uzun süreli ve/veya sürüncemede kalan bir ilişkiniz varsa artık bitmesi gerekiyorsa bitecek. Partneriniz ile aranızda gerginliklere dikkat. Çocuklarla ilgili çözülmesi gereken durumlar da söz konusu. Spor yaparken ve yatırımlarınızı yaparken dikkatli olun. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Boğa

Bu dolunay sizin aile hayatınız, yuvanız, kökleriniz ve kariyeriniz, işiniz, üstlerinizle ilgili ev alanlarınızı hareketlendirecek. Alacağınız kararlar hayatınızla ilgili dönüm noktası olacak. Birincil motivasyonlarınızı şekillendirecek sonlanmalar ya da sonuçlar çıkacak karşınıza. Öfkenize, fevri tavırlarınıza dikkat edin. Kasım ayından beri süregelen ortaklı bir işiniz ya da evliliğiniz sona erebilir. Uzaktan bir eğitim için heyecanlanabilirsiniz. Kendinize ait paranız konusunda hak arayışınız olacak. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen İkizler

Bu dolunay sizin kısa seyahatlerinizi, yakın çevre ilişkilerinizi, komşularınızı, kuzen ve/veya kardeşlerinizi, iletişiminizi ve eğitiminizi temsil ev alanında gerçekleşecek. Yabancılar, gidilmesi gereken yolculuklar ve uzak mesafelerde çıkan aksilikler, kadersel durumlar söz konusu olması mümkün. Az önce bahsi geçen konularda istenmeyen gerginlikler ve gizli düşmanlıkları fark etme durumları olabilir. Görünmeyeni ani ve beklenmedik şekilde görebilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Yengeç

Bu dolunay sizin maddi konularınızı, kendinize ait değerlerinizi, ortak kazanımlarınızı, borçlarınızı ve dahası kredilerinizi temsil eden ev alanlarınızı hareketlendirecek. Beklenmedik ve sıra dışı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ya da üyesi olduğunuz gruplar ve arkadaş çevrenizle ilgili maddi anlamda gerginlik yaşamanız söz konusu. Bir üyeliğinizi iptal edip artık bir topluluğa ait olmak istemeyebilirsiniz. Gizli bir erkek düşmanınızın arkanızdan iş çevirdiğini de öğrenebilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalara imza atarken temkinli davranın. Yabancılarla kuracağınız ortaklıklarda gözden kaçırdığınız şeylere dikkat. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Aslan

Bu dolunay sizin kendi burcunuzda gerçekleşiyor, o yüzden sahneden tüm ışığınızla parlayacaksınız. Hayatınızın köşe noktaları ve/veya önemli yapı taşlarını yeniden gözden geçirecek ve ani gelişmelere de tanıklık edeceksiniz. Tüm parıltınız, neşeniz ve eğlenceli çocuksu yanınızla sahneler sizin efem. Yalnız fazla ego ve kibre dikkat edin. Kariyerinizle ilgili sürpriz ve sıra dışı gelişmeler söz konusu. İlişkilerinizde ben ve biz arasında kalabilirsiniz. Kariyerinizde sürprizli gelişmeler söz konusu. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Başak

Bu dolunay sizin en gizemli alanlarınızda, geçmişe ait konularınız, kadersel etkileri de barındıran ruhsal evinizde gerçekleşecek. Bilinçdışınız, geçmişten gelen ve/veya göremedikleriniz, sırlar arkanızdan dönenler, gizli düşmanlarınızla ilgili şaşırtıcı gelişmeler söz konusu. Bunu bir arınma dönemi olarak düşünün. Krizli bir durumun da sonuçlanması söz konusu. Ayrıca sağlık kontrolleriniz varsa ihmal etmeyin. İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili hızlanan olumlu gelişmeler var. Ortaklı konularda tartışmaya girmeyin. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Terazi

Bu dolunay sizin gelecek hedefleriniz, idealleriniz, üyesi olduğunuz gruplar ve dernekler, arkadaş topluluklarınızı, eğlence hayatınızı hareketlendirecek. Kendinizi daha aktif bir konumda bulabilirsiniz. Sorumluluk almaktan çekinmeyecek ve başkanlık ya da liderlik etmek isteyeceksiniz. Arkadaş gruplarında sahne ışıkları adeta üstünüzde olacak. Borçlanma ve krediler, vergiler konusunda daha temkinli davranın. Oralarda istenmeyen aksiliklere dikkat. Aranızda mesafe olan birisiyle yakınlaşıp uzak yolculuklara çıktığınızda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Akrep

Bu dolunay sizin kariyeriniz ve evinizle ilgili konularda hareketlilik getirecektir. Taşınmaz mülkleriniz, aile büyüklerinizle ilgili gelişmeler var. Uzun zamandır beklediğiniz bir terfii ve/ veya üstlerinizin ya da patronunuzun gözünde daha önemli hale gelmeniz mümkün. Evlilik ve ortaklıkla ilgili konularda dikkatli adımlar atın, buralar gergin sular. Danışanlarınız ya da dava süreçleriniz le ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu. Köklerinizle ilgili şifalanma çalışmalarına katılabilirsiniz. Krediler ve borçlanmalarınızda aileden destek görebilirsiniz. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Yay

Bu dolunay sizin yüksek öğrenim, uzaktan eğitim ve yabancılar, uzak yerlere yolculuk alanlarınızı hareketlendiriyor. Uzak yerlere gitmek uzun süredir ertelediğiniz bir durumsa harekete geçme zamanı. Uzaktan aldığınız bir eğitim ya da yüksek öğrenimle ilgili sonuçları alabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ve günlük işlerinizde ani gelişmeler söz konusu. Mümkün olduğu kadar iş ortamında gerginliklere dikkat edin, sağlığınız her şeyden önemli. Çünkü sinirleriniz ve bağışıklık sisteminizde önemli bugünlerde. İlişkilerinizde iletişim problemlerini aşmanız olası. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Oğlak

Bu dolunay sizin maddi kazanımlarınız ve ortaklı yatırımlarınız konularını hareketlilik kazanıyor. Borçlarınız, kredileriniz, eşinizin, ortağınızın parası ya da miras konularınızla ilgili gelişmeler var. Riskli yatırımlarınız, çocuklarınız ve özellikle aşk hayatınızla ilgili şaşırtıcı ve sürpriz gelişmeler de olası. Kendinize fazlaca güvenmenin olumsuz sonuçları ortaya çıkar, aman diyeyim. Mağdur olmanız mümkün, dikkat edin. İş yerinizde emeklerinizin karşılığını maddi olarak almaya başlayacağınız bir dönem. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Kova

Bu dolunay sizin karşı burcunuzda gerçekleşecek. Evliliğiniz ve/ veya ortağınız, danışmanlıklarınız dahası davalarınızla ilgili konularda hareketlilik söz konusu. Aileniz, büyüklerinizle ilgili de beklenmedik şaşırtıcı durumlar söz konusu. Bu bazen bir ayrılık ya da taşınma kararı bazen de ani bir taşınmaz alım/ satımı ile gündeminize gelir. Evinizin içinde gelişecek sürprizler hayatınızın önemli noktalarını da değiştirecek. Aşk hayatınızdaki hareketlilik, keşfettiğiniz yaratıcı yönünüz sizi hayata karşı motive edecek. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yükselen Balık

Bu dolunay günlük hayat düzeniniz, iş yaşamınız ve sağlığınızı ilgilendiren konularda hareketlilik getirecek. İş yerinde görünür olmaya başlayacaksınız. Hizmet aldığınız kişiler tarafından dahi destekleneceksiniz. Ayrıca bir takımın içinde baş rolü size verirlerse şaşırmayın. Kalbiniz ve/veya dolaşımla ilgili sorunlarınız varsa ihmal etmeden kontrollerinizi yaptırın. Geçmişten gelen bir anı ya da bilgi aile içinde size destek olacak. Ailenizde ve/veya evinizde de hareketlilik söz konusu. Kardeşler, kuzenler yakın çevre şehri içi seyahatlerde gerginliğe dikkat edin. İletişimde öfke sorunlarına dikkat. Doğum haritanızda nelerin şifrelendiğini veya aldığınız kişisel etkileri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimle…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: